Czy wytatuować sobie dłonie?

Karina marzy o widocznych wzorach, ale nie wie, jak to wpłynie na szukanie pracy.
Czy wytatuować sobie dłonie?
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/914862411603631/)
25.02.2021

Uwielbiam tatuaże i mam ich już na ciele kilkanaście. Wszystkie w takich miejscach, że spokojnie można je zakryć ubraniem. Marzy mi się jednak wytatuowanie palców u rąk. Bardzo podobają mi się napisy, pojedyncze litery lub motywy graficzne. Problem w tym, że zarówno rodzina, jak i przyjaciele odradzają mi tego kroku. Dłoni nie ukryję na rozmowie kwalifikacyjnej, a nigdy nie wiadomo, o jaką pracę będę się w przyszłości ubiegać. Stanowiska urzędowego na przykład pewnie nie dostanę z takimi tatuażami.

Zobacz także: Ludzie z całego świata marzą, by tatuować się u tej artystki. Gdy zobaczysz te zdjęcia, zrozumiesz dlaczego

Ciągle się waham, co zrobić, bo z jednej strony marzy mi się wytatuowanie dłoni, a z drugiej wiem, że moja rodzina ma sporo racji. Chciałabym się zapytać, czy są tu może dziewczyny, które mają wytatuowane dłonie i mimo to pracują na stanowiskach urzędowych. Czy takie wzory nie przeszkodziły wam w znalezieniu pracy?

Dziękuję za podpowiedzi,

Karina

Czy Karina powinna wytatuować sobie dłonie?

28 % tak
72 % nie

Polecane wideo

Po latach wstydu wyrzuciła golarkę. Owłosiona klatka piersiowa jest jej dumą
Po latach wstydu wyrzuciła golarkę. Owłosiona klatka piersiowa jest jej dumą - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
osa (Ocena: 5) 14.03.2021 10:38
nie rozumiem ludzi którzy się oszpecają tatuażami
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2021 23:45
Skorzystam z tego, że jestem anonimowa i wyrażę swoją niepochlebną opinię na temat tatuaży (to samo tyczy się piercingu). Obracam się w środowisku, w którym takie rzeczy są mega modne, sama jestem bardzo tolerancyjną osobą o poglądach lewicowych, znam osoby LGBT i w ogóle. Tylko do tatuaży nigdy się nie przekonam, dla mnie to skrajna głupota, bo ciało to nie kartka papieru, żeby tak sobie po nim bazgrać co akurat wpadnie ci do głowy. Jak ktoś już ma taką wielką potrzebę, to istnieje coś takiego jak henna. Osobiście przeraża mnie myśl, że tatuaż jest na stałe, niby da się jakoś usunąć, ale to podobno strasznie trudne, drogie i bolesne, a poza tym chyba zawsze zostaną jednak jakieś ślady. Nie mogę sobie wyobrazić, że mogłabym mieć takie cholerstwo na ręce i wiedzieć, że zostanie na zawsze. A już największym idiotyzmem jest wytatuowanie sobie imienia obecnego partnera, a potem zerwanie z nim. Moim zdaniem człowiek powinien ozdabiać się ubiorem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2021 20:44
Jeżeli masz tatuaże powinnaś wiedzieć że one nie najlepiej się trzymają na dłoniach ink czasami zle sie przyjmuje trzeba poprawiać bo wzory na dłoniach i palcach są zazwyczaj małe, moim zdaniem gra nie warta świeczki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2021 18:02
Poprostu jak ci siw to podoba to zrób 🤦‍♀️ serio trzeba się ludzi pytac 🤦‍♀️
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2021 11:32
Jeśli masz szpecące blizny na dłoni to tak, jeśli masz ładne,zadbane i estetycznie wyglądające dłonie to nie tatuuj.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie