Czy powinnam pierwsza pisać do facetów?

Maria zastanawia się, kto powinien zrobić pierwszy krok.
Czy powinnam pierwsza pisać do facetów?
Fot. Unsplash (Mika Baumeister)
21.02.2021

Jestem singielką od ponad roku. Moje rozstanie było bolesne, ale powoli dochodzę do wniosku, że trzeba spróbować znaleźć nową miłość. Kilka dni temu zainstalowałam aplikację randkową. Owszem, faceci lajkują mój profil i zagadują, ale akurat nie tacy, którzy są w moim typie. Mnie się nie chce tracić czasu na kogoś, kto nie do końca mi pasuje.

Zobacz także: Psychotest: 11 prostych pytań, które zmierzą Twoją inteligencję emocjonalną

I tutaj zastanawiam się, czy wypada mi zagadywać do chłopaków, którzy spełniają moje oczekiwania. Nie chcę wyjść na desperatkę, z drugiej strony mamy XXI wiek i kobiety również przejmują inicjatywę w relacjach damsko-męskich.

Kompletnie nie mam doświadczenia jeśli chodzi o aplikacje randkowe, a znajomych nie będę prosić o radę, bo się krępuję. Wolę to zrobić anonimowo.

Proszę podpowiedzcie, czy powinnam pierwsza pisać do interesujących facetów?

Maria

 

79 % tak
21 % nie

Polecane wideo

Właśnie zaczął się Chiński Nowy Rok. Co czeka Cię w roku Bawołu?
Właśnie zaczął się Chiński Nowy Rok. Co czeka Cię w roku Bawołu? - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.02.2021 10:16
Ja w pewnym momencie stwierdziłam, że to dziwne, że facet "wybiera" sobie kobietę, która mu się podoba, a kobieta tylko czeka i w zasadzie bierze (lub nie) co jest. Też zawsze tak robiłam, aż postanowiłam, że tym razem sama sobie "wybiorę" i napisałam do faceta pierwsza, tak na luzie, bez presji. Teraz jest moim narzeczonym.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.02.2021 09:17
U mnie są lepsze hity. Całe życie od matki nie usłyszałam dobrego słowa ,a na fejsie komentuje mi zdjęcia ,,moja kochana córeczka" , nigdy od niej nie usłyszałam takich słów na żywo. ;/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.02.2021 13:14
nie powinnaś bo to jest desperacja. Jeżeli facet nie jest tobą zainteresowany to tego nie zmienisz narzucając się.
odpowiedz
Do niedawna trzydziestoletni singiel (Ocena: 5) 21.02.2021 10:26
Dlaczego miałabyś nie zagadywać? To może być szansa na fajną relację, nawet jeśli ostatecznie nie przybierze ona formy związku.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 21.02.2021 08:16
Powiem tak - za każdym razem, gdy to ja zaczynałam rozmowę to trafialam na fajnych facetów. Gdy faceci pisali jako pierwsi to zazwyczaj zagadywali do mnie ci, na których nigdy bym uwagi nie zwróciła. Pisz sama.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie