Czy powiedzieć chłopakowi, co jego siostra do mnie wypisuje?

Maja dostaje od niej nietypowe wiadomości.
Czy powiedzieć chłopakowi, co jego siostra do mnie wypisuje?
Fot. Unsplash (Naitian Tony Wang)
18.02.2021

W zeszłym miesiącu poznałam siostrę mojego chłopaka, Paulinę. Spotykamy się z Kubą od stosunkowo niedawna, więc wcześniej nie było okazji. Początkowo złapałyśmy dobry kontakt, wydała mi się bardzo przyjazna. Dobrze nam się rozmawiało, nie wyczułam od niej żadnych negatywnych wibracji.

Wkrótce po tym spotkaniu wymieniłyśmy się zaproszeniami na Facebooku. Zaczęłyśmy się wymieniać różnymi wiadomości. Czasem wysłała jakiegoś zabawnego mema, czasem zapytała, co tam słychać. Od niedawna dostaję od niej jednak dziwne informacje i nie wiem, co mam z nimi zrobić.

Zobacz także: Wstydzę się przedstawić nowego chłopaka mojej rodzinie

Ostatnio często pisze mi o byłej Kuby, z którą spotykał się przede mną. Dowiedziałam się więc od Pauliny, że wszyscy bardzo ją kochali i liczyli na to, że on się z nią ożeni. Nie wiedziałam, co mam na to odpisać, więc stwierdziłam po prostu: „dobrze wiedzieć, ale to już rozdział zamknięty”. Kolejna wiadomość była o tym, że mama Kuby za mną nie przepada, więc Paulina podobno robi wszystko, żeby przedstawiać mnie w jak najlepszym świetle. Podziękowałam za to, choć pomyślałam sobie, że nie powinna mi mówić o tym, że jej mama mnie nie znosi. Zresztą to może być kłamstwo. Jeszcze innym razem Paulina napisała, że widziała w telefonie Kuby Tindera i że zaleca mi czujność. Nie będę grzebać w jego komórce, ale to też wydaje mi się ściemą.

Nie wiem, o co chodzi Paulinie. Chciałabym mieć z nią dobre relacje, nie chcę się z nią kłócić ani wprowadzać zamieszania między nią a Kubę. Powiedzieć mu, co do mnie wypisuje jego siostra?

Maja

95 % tak
5 % nie

Polecane wideo

Właśnie zaczął się Chiński Nowy Rok. Co czeka Cię w roku Bawołu?
Właśnie zaczął się Chiński Nowy Rok. Co czeka Cię w roku Bawołu? - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 1) 20.02.2021 10:29
Czy pójść do kibla, czy w krzaki doradźcie papIDIOTKI! Jak nie chcesz gadać, to zostaw na kompie otwartego FB, usiądzie i sam przeczyta. [email protected] ludzie to mają problemy, pokolenie Dżesik i Brajanków, od urodzenia nieprzystosowane do rozwiazywania problemów. Wyłączyć Internet i pograć w ŻYCIE!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2021 16:01
Co za manipulantka... Piszę to jako siostra nie przepadająca za dziewczyną mojego brata (i mam szczerą nadzieję, że nie dałam i nigdy nie dam jej tego odczuć, bo to nie jest zła dziewczyna, po prostu nie ma fal i tyle).
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2021 14:55
Tez mam brata, i nie wyobrażam sobie wypisywania jakichś dziwnych treści do jego dziewczyny. To nie jest normalnie. Kiedyś sama mnie zapytała o jego byle, odpowiedziałam i tyle. Nie moja sprawa z kim sobie układa życie mój brat. Dziewczynę ma fajną, lubię ją, ale mogę jej co najwyżej dać serduszko na insta lub wysłać przepis na sałatkę. Ich sercowe sprawy niech sobie załatwiają sami. Gdyby to do mnie wypisywała siostra mojego faceta, sama bym jej powiedziała, żeby zajęła się swoim życiem zamiast ustawiać życie komuś.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2021 11:17
Może siostra przyjaźni się z byłą i chce namieszać żeby wrócili do siebie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2021 05:56
Zapytaj go poprostu czy to prawda ze rodzina liczyla naslub z ta inna bo ja kochali itp. Normalne pytanie. Jak dziwnie zareaguje,to raczej zwijaj majdan bo on zawsze bedzie cie traktowa jaka ta co sprawia problemy, bo bledy u swojej sipstry napewno widziec nie bedzie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie