Czy powinnam posłuchać rady wróżki?

Dorota często sugeruje się jej zdaniem. Tym razem powinna zrobić podobnie?
Czy powinnam posłuchać rady wróżki?
Fot. Unsplash
14.02.2021

Kilkanaście razy w życiu byłam u różnych wróżek. Zawsze mnie to w jakiś sposób fascynowało i ciekawiło, ale nie do tego stopnia, żeby na ślepo ufać ich radom. Wiadomo, że do wszystkiego należy podchodzić z rozsądkiem.

Ostatnio ciągle radziłam się jednak jednej sprawdzonej wróżki, którą poleciła mi znajoma. Nie jest najtańsza, ale wracałam do niej, bo zawsze sprawdzało mi się to, co mówiła. Raz powiedziała, żebym uważała na osobę z mojej rodziny, która będzie próbowała mnie naciągnąć. Jakiś czas później faktycznie bratowa, z którą nie do końca się lubię, poprosiła mnie o pożyczkę. Wywróżyła mi też, że odezwie się do mnie ktoś z przeszłości (i faktycznie dostałam wiadomość od dawnej przyjaciółki).

Zobacz także: Co horoskop cygański mówi o Tobie?

Trafność jej wróżb na początku mnie bawiła, a potem zaskakiwała. Ostatnio poradziła mi, żebym odeszła z firmy, w której obecnie pracuję, bo grozi jej bankructwo. Zdziwiłam się, bo nic nie wiem o żadnych problemach finansowych mojej firmy, a w dodatku bardzo lubię swoją pracę i współpracowników. W najbliższym czasie na pewno nie zamierzałam rozglądać się za żadnym nowym zajęciem, ale jej słowa zasiały we mnie ziarno niepewności. Może faktycznie powinnam rozsyłać CV i odejść już teraz, skoro poprzednie wróżby od niej się sprawdziły?

Dorota

23 % tak
77 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na luty 2021
Horoskop miłosny na luty 2021 - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 3.89 / 5
Mmm (Ocena: 5) 16.02.2021 02:49
ja poszlam do wrozki majac 19 lat po tym jak nie dostalam sie na wymarzone studia. Powiedziala mi ze to potrwa ale spelnie marzenia. Probowalam jeszcze 5 lat. I nie dostalam sie. Ani zawodowo nie robie tego co chcialam, wiec...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 15.02.2021 08:41
CV możesz wysyłać, pójść na jakieś rozmowy i rozejrzeć się po rynku pracy nie zaszkodzi (:
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2021 21:54
mojej mamie, kiedy jeszcze była panną i randkowała z moim ojcem zaczęła się narzucać wróżka - cyganka kiedy mama w towarzystwie przyjaciółek wyszła na coca colę do baru. tak się narzucała aż w końcu moja mama na odczepnego dała jej pieniądz a ona powiedziała "będziesz miała 2 mężów.... (koleżanki się patrzą po sobie, moja mama zdezorientowana)... ale z pierwszym to krótki będziesz żyła" i na tym wróżba się skończyła. moja mama zapomniała o tym. wyszła jakiś czas później za mego ojca i rok później podczas kiedy była w ciąży ze mną... mój ojciec zginął w wypadku... obecnie od prawie 30 lat ma drugiego męża.
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 14.02.2021 15:59
Wróżę czasem sobie z tarota i zawsze się sprawdza. Najczęściej mam uważać na wredne osoby w swoim otoczeniu, ale o nicy wiem i bez wróżb.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 3) 14.02.2021 12:47
Nigdy nie kierowałabym swojego życia tylko na podstawie słów jakiejś obcej osoby. Aktualna sytuacja na świecie pokazuje, że wiele firm może być w złej sytuacji finansowej, stąd pewnie jej "wróżba". Ale jeżeli faktycznie w to wierzysz, CV możesz wysyłać. Nie jest to przecież równoznaczne ze zmianą pracy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie