Czy powiedzieć kochankowi, że coś do niego czuję? To miała być relacja bez zobowiązań…

M. zakochała się w żonatym mężczyźnie.
Czy powiedzieć kochankowi, że coś do niego czuję? To miała być relacja bez zobowiązań…
Fot. pexels (Anete Lusina)
09.02.2021

Nie jestem z tego dumna, ale od kilku miesięcy mam romans z żonatym facetem. On jest ode mnie 10 lat starszy, podobno w jego małżeństwie średnio się układa. Poznaliśmy się przez aplikację randkową, od początku niczego przede mną nie ukrywał. Wyjaśnił, że ma rodzinę, dzieci, że nie zamierza się rozwodzić, bo mają z żoną duży kredyt.

Początkowo dużo ze sobą rozmawialiśmy, zwierzał mi się, ja go wysłuchiwałam, doradzałam mu, pocieszałam. Kiedy zaproponował wspólny spacer, nie sądziłam, że zaczniemy ze sobą sypiać. Może zabrzmi to naiwnie, ale czułam, że on jest moją pokrewną duszą i skoro tak dobrze nam się gada przez telefon to na żywo też będzie miło. I było. Miło i namiętnie, bo wylądowaliśmy u mnie…

Zobacz także: Dwa tygodnie temu zamieszkałam z chłopakiem. Teraz on chce, żebym się wyprowadziła…

Nie sądziłam, że będę w stanie kochać się z facetem, który ma rodzinę, ale tak po prostu wyszło. W dodatku było mi z nim tak cudownie, że nie miałam po wszystkim żadnych wyrzutów sumienia… Zaczęliśmy ze sobą sypiać regularnie.

Nie wiem, co on do mnie czuje, ale ja po tych kilku wspólnych miesiącach się zakochałam. Zastanawiam się teraz, czy powinnam mu o tym powiedzieć. Trochę boję się jego reakcji, bo od początku umawialiśmy się, że to będzie relacja bez zobowiązań. Romans, rozmowy, przytulanie i nic więcej.

Jednak może jeśli mu powiem, co czuję, okaże się, że on również jest zaangażowany emocjonalnie? Może to coś zmieni i jednak stworzymy prawdziwy związek? Z uczuciami nie można przecież walczyć…

M.

Czy M. powinna wyznać żonatemu kochankowi miłość?

40 % tak
60 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na luty 2021
Horoskop miłosny na luty 2021 - zdjęcie 1
Komentarze (27)
Ocena: 4.85 / 5
gość (Ocena: 1) 13.02.2021 12:45
Baby to jednak debilki bez krzty wyobraźni... może jeszcze żonie powiedz, że go kochasz. :D
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 10.02.2021 20:05
Ale po co on ma z Tobą być i z Tobą zakładać rodzinę jak to przed tym właśnie do Ciebie uciekł?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.02.2021 18:22
Wyznaj kochankowi miłość ! Jak powie, że to koniec i wraca do żony to zagroź mu że naglośnisz waszą relacje. Ciekawe czy żona mu wybaczy ? Koniecznie zbieraj dowody jego niewierności, jeśli nie będzie chciał z tobą być to chociaż zemścisz się za to jak Ciebie potraktował.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 09.02.2021 18:06
Nie mów. Z reguły jest tak, że facet ma więcej kochanek niż tylko jedną. Może jeśli to sobie uświadomisz łatwiej będzie ci z nim definitywnie zerwać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.02.2021 16:49
Powiedz mu, na pewno rzuci dla ciebie żonę i dziecko i przyjdzie z różą w zębach. Weź się obudź, prędzej Cię uciszy na zawsze niż zwiąże z Tobą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie