Czy związać się ponownie z byłym mężem?

Ania nie wie, czy wchodzić drugi raz do tej samej rzeki.
Czy związać się ponownie z byłym mężem?
Fot. Unsplash (Altin Ferreira), Pexels (Francesca Zama)
06.02.2021

Wyszłam za mąż bardzo młodo, bo w wieku 21 lat. Mój mąż był ode mnie wtedy 8 lat starszy. Wydawało mi się, że to różnica wieku bez znaczenia, ale wtedy była ona jednak kluczowa. Mąż chciał mieć dzieci, a ja byłam na studiach i w głowie miałam raczej albo naukę, albo imprezowanie. Rozwiedliśmy się po 1,5 roku.

Ja wchodziłam w różne nowe związki, on bardziej to przeżył i dość długo był sam. Po 2, czy 3 latach poznał Emilię i ponownie się ożenił. Ja również w wieku 29 lat wyszłam za mąż za Pawła. Doczekaliśmy się nawet synka, Antka.

Zobacz także: QUIZ. Czy on Cię kocha?

Kilka miesięcy temu odnowiłam kontakt z pierwszym mężem. Zaczęło się od Facebooka, bo ponownie zaprosiliśmy się do znajomych. Najpierw lajkowaliśmy swoje zdjęcia, potem zaczęliśmy rozmawiać na czacie, z czasem doszedł flirt. Znowu poczułam się tak, jakbym miała te 20 lat i zaczynała się w nim zakochiwać. Kilka razy się spotkaliśmy i skończyło się w łóżku… Z moim drugim mężem nigdy nie czułam takiej namiętności, jak z pierwszym… Wiem, że on ma podobnie.

Biję się z myślami, co dalej. Rozważam ponowne związanie się z pierwszym mężem (on bardzo tego chce, a nawet na to nalega) tylko czy wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki w ogóle ma sens? Może któraś z was była w podobnej sytuacji i mi doradzi tak po kobiecemu, po ludzku?

Ania

Czy Ania powinna związać się z byłym mężem?

35 % tak
65 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na luty 2021
Horoskop miłosny na luty 2021 - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 4.57 / 5
gość (Ocena: 5) 15.02.2021 22:18
Ja bym tego nie robiła. Wyjdzie na chwilę i tyle...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.02.2021 19:33
Do dobrego seksu ciągnie jak cholera
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.02.2021 20:48
Nie tesknisz za nim tylko za uczuciem bycia mlodym i dopadla cie nostalgia. Nie, nie musisz wracac do bylego tylko musisz dorosnac.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.02.2021 12:14
Ty dalej jesteś jakimś mentalnym dzieciakiem.
odpowiedz
BLabLa (Ocena: 5) 08.02.2021 11:04
Nie ogarniam takich ludzi... znam parę, nie są małżeństwem, ona po rozwodzie 14letnia córka, od młodszy od niej o 8 lat. 3 razy się rozstawali. Ona rozwiodła się z powodu zdrady męża. Po czym, gdy była w związku z tym gościem 8 lat młodszym, on też ją zdradził. Ona się dowiedziała, wyrzuciła z domu, nie chciała to znać, twierdziła że tak naprawdę nigdy go nie kochała A była z nim tylko ze względu na seks . On był z nią tylko dlatego że miał gdzie mieszkać, miłości tam nie było. A teraz? Znowu są razem.... głupota ludzka nie zna granic.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie