Czy wyznać facetowi miłość po 2 tygodniach znajomości?

Klaudia czuje, że to Ten Jedyny.
Czy wyznać facetowi miłość po 2 tygodniach znajomości?
Fot. pexels
02.02.2021

Dwa tygodnie temu miłość spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Dosłownie. Szłam chodnikiem i odpisywałam mojemu bratu na SMS-a, nie patrzyłam przed siebie. Nagle wpadłam na wysokiego chłopaka. Prawie się oboje przewróciliśmy. Zaczęłam przepraszać, było dużo śmiechu. Od słowa do słowa wymieniliśmy się numerami telefonu i umówiliśmy na wspólny spacer. Od tamtej pory widujemy się codziennie.

Zobacz także: Czy to się uda? 15 pytań, które pomogą jednoznacznie stwierdzić, czy ten związek ma sens

Trudno mi to wyjaśnić, ale ja wiem, że to Ten Jedyny już od pierwszego spojrzenia. Popatrzyłam mu w oczy, spojrzałam na jego uśmiech i serce zabiło mi mocniej. Nigdy wcześniej nie przeżyłam czegoś takiego. Wiem, że on ma podobnie, choć jeszcze nie wyznaliśmy sobie miłości. Przy nim czuję się jak w bajce.

Chcę mu jak najszybciej powiedzieć, że go kocham. Mogę to zrobić zaledwie po 2 tygodniach znajomości?

Klaudia

20 % tak
80 % nie

Polecane wideo

Tak wygląda dziewczyna najbardziej rozchwytywanego faceta na Tinderze. Pasują do siebie?
Tak wygląda dziewczyna najbardziej rozchwytywanego faceta na Tinderze. Pasują do siebie? - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.02.2021 19:36
Poczekaj na niego. Pamiętaj, że faceci mogą nami manipulować
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2021 18:09
Od zakochania do "kocham cię" bardzo długa droga. Ja rozumiem motyle w brzuchu i super porozumienie na początku ale to hormony. Jeśli faktycznie nie możesz się powstrzymać to raczej bym powiedziała, że czujesz coś więcej niż zwykłą sympatię i ze, że zaczyna ci zależeć. O miłości bym raczej nie wspomniała bo milosc to kawal ciężkiej roboty
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2021 17:31
Zdarzają się przypadki że ludzie zakochują się w sobie na zawsze i od pierwszej chwili to czują. Ja tak miałem i jesteśmy szczęśliwie zakochani :) wiedzieliśmy to po kilku dniach pisania, a nawet się nie widzieliśmy. Spotkaliśmy się dopiero po 2 miesiącach, a miłość trwa do dziś
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2021 12:38
To się nazywa pożądanie/zauroczenie. Ja powiedziałam po 2 tygodniach, ale od momentu jego wyznania. Znaliśmy się wtedy jakieś pół roku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2021 11:02
ile masz lat? 15 ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie