Chyba utknęłam we friendzone. Czy powiedzieć mu, co naprawdę czuję?

Ada nie chce być tylko jego koleżanką.
Chyba utknęłam we friendzone. Czy powiedzieć mu, co naprawdę czuję?
fot. Unsplash
31.12.2020

Nawet nie wiem, jak do tego doszło. Znaliśmy się co prawda wcześniej, ale wielkiej chemii między nami nie było. Pewnego pięknego dnia stwierdziłam jednak, że chyba go kocham i postanowiłam się jeszcze bardziej zbliżyć.

Zobacz również: 10 oznak, że on naprawdę bardzo Cię lubi. I nic więcej

Od tego czasu jesteśmy praktycznie nierozłączni. Wydzwaniamy do siebie, chodzimy na zakupy, oglądamy filmy, chillujemy w weekendy. Niby o to mi chodziło, ale sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Nie robimy tego jako para, ale... przyjaciele.

Wcześniej próbowałam naprowadzić go na odpowiednie tory i dać do zrozumienia: podobasz mi się i chcę być twoją dziewczyną. Później jakoś to wszystko się zatarło. Nieoczekiwanie przyjęłam rolę bliskiej koleżanki.

Zobacz również: Ile czasu potrzebuje chłopak, żeby się w Tobie zakochać?

Myślałam, że w ten sposób jeszcze łatwiej będzie mi do niego trafić. Wreszcie się zakocha. I co z tego wyszło? Właśnie nie wiem. Ja nic oficjalnie nie mówię, a on... Albo wstydzi się przyznać, albo zwyczajnie nic do mnie nie czuje. Poza przyjaźnią oczywiście.

Co dalej? Mogę niczego nie zmieniać i czekać na cud. Lub wreszcie się wygadać, a on może odwzajemni uczucie. Ale jeśli nie... Wtedy stracę najwspanialszego przyjaciela, a co gorsze - miłość swojego życia.

Poradźcie. Czy powinnam mu o wszystkim powiedzieć?

Ada

Zobacz również: 10 zdań, które mówi kumpel, gdy się w Tobie… skrycie podkochuje!

83 % tak
17 % nie

Polecane wideo

Znowu jest do wzięcia. Najbardziej rozchwytywany singiel wraca na Tindera
Znowu jest do wzięcia. Najbardziej rozchwytywany singiel wraca na Tindera - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.12.2020 17:12
Zaangażuj zaufaną osobę trzecią, niech go podpyta: "a ty i ona to właściwie ten teges, czy nie? A dlaczego nie? No sorry za niedyskretne pytanie, ale wszyscy się zastanawiają, czy jesteście parą". No bo jak sama ten temat podniesiesz, i się okaże, że on nic, to już na pewno przyjaźń się zepsuje.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 31.12.2020 15:15
Hmm, gdybym mogła cofnąć czas to nie weszłabym w związek z przyjacielem. Znaliśmy się 6 lat, po tym czasie zaczęliśmy częściej się spotykac i stwierdzilismy że spróbujemy być razem. Przez rok byliśmy Ale cały czas czegoś brakowalo-milosci z obu stron. Byliśmy jak para z 20letnim stażem gdzie wkradla się rutyna. Historia skończyła się tak że 3 tygodnie temu zerwalismy i nie mamy ze sobą kontaktu, więc przyjaźń na tym związku polegla. Myślę że jak ludzie się długo znają to ciężko o motyle w brzuchu i romantyczne uczucia. Żałuję że weszliśmy w związek bo był kiepski A teraz kilkuletnia przyjaźń już nie istnieje
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 31.12.2020 15:07
Co za głupie rady :( . Po prostu z nim porozmawaj.
odpowiedz
Żmijek (Ocena: 5) 31.12.2020 13:36
Dobierz się do pytonga w ramach testu :D.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.12.2020 01:19
Zrob jak na TikToku niby ze krecisz filmik i chcesz go pocalowac, jak sie odsunie to powiesz ze na potrzeby filmiku
odpowiedz

Polecane dla Ciebie