Chłopak wydzwania do moich koleżanek, żeby mnie sprawdzać. Czy to normalne?

Alicja nie wie, co myśleć o jego podejrzliwości.
Chłopak wydzwania do moich koleżanek, żeby mnie sprawdzać. Czy to normalne?
fot. Unsplash
29.12.2020

Sama już nie wiem, jaki układ jest najlepszy. W poprzednim związku czułam się totalnie ignorowana. Chłopakowi było tak naprawdę wszystko jedno, co robię, gdzie i z kim jestem. Chciał mieć święty spokój.

Zobacz również: 3 miesiące razem, a ja nadal nie mam kluczy do jego mieszkania. Chyba sobie dorobię

Z aktualnym sytuacja jest wręcz odwrotna. Jest zazdrosny, węszy, chce mieć mnie na własność, a nawet szpieguje. Przynajmniej tak mi się wydaje, ale sama nie wiem, czy mogę to tak nazwać. Chodzi o jego telefony do moich znajomych.

Teraz niby są wspólni, ale oni sami przyznają, że coś tu jest dziwnego.

Odzywa się do nich bez konkretnego powodu. Niby żeby podtrzymać znajomość i niezobowiązująco pogadać, ale dziwnym trafem - zawsze pod moją nieobecność i przy okazji wtrącając pytania na mój temat.

Zobacz również: Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku. Relacja z nimi jest wyjątkowo trudna

Kiedy powiem, że byłam gdzieś z kumpelą - on chce od niej potwierdzenia. Gdy zostaję dłużej w pracy - dzwoni do kolejnej osoby, która mogłaby mnie "ukrywać". Albo wypytuje o moich eks. Chyba sprawdza, czy mam z nimi kontakt.

Nie ukrywam przed nim niczego. On jest po prostu trochę nadwrażliwy. Z jednej strony to kłopotliwe, ale z drugiej... trochę słodkie. Wreszcie komuś na 100 procent zależy. Bywa niezręcznie, ale mnie to schlebia.

A co Wy myślicie? Czy jego zachowanie jest do końca normalne?

Alicja

Zobacz również: Czy chłopak musi wiedzieć, ile mam pieniędzy? Ukrywam przed nim drugie konto

5 % tak
95 % nie

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (26)
Ocena: 4.54 / 5
gość (Ocena: 5) 09.01.2021 11:28
zostaw psychola
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.01.2021 05:21
Jako 14-latka byłam w takim związku ( i wbrew pozorom facet nie był stary, to był chłopak 13-letni, młodszy ode mnie), ale nasz związek przypominał związek dorosłych, byłam wiecznie kontrolowana, a jak coś nie podpasowało to dostawałam w twarz, co ciekawe zaczął zachowywać się źle dopiero po roku związku jak się z nim przespałam, pewnie uznał, że osiągnął swój cel i już miał mnie gdzieś. Oczywiście zakończyłam tą relacje, bo już byłam wystarczająco wykończona, ale ostatecznie ja sama wyszłam na tą gorszą, no bo przecież "taki fajny chłopak, jak ja w ogólę mogę mówić, że mnie źle potraktował, pewnie jeszcze zazdrosna jestem i chciałabym do niego wrócić..."
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 09.01.2021 05:10
Rób tak samo jemu, a jak będzie niezadowolony to będzie dobry temat do zwrócenia mu uwagi na to co robi i wyjścia z tej sytuacji lepiej niż on.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.12.2020 21:16
Dziewczyno! Miej do siebie szacunek! Jakie schlebia! Facet Cie inwigiluje, czyli CI nie ufa! To jest slodkie? Zostaw psychola!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.12.2020 20:11
Ciekawe czy dalej to będzie słodkie jak kiedyś Ci przywali bo nie będzie mógł cię zlokalizować
odpowiedz

Polecane dla Ciebie