Czy ostrzec nowego chłopaka mojej byłej? Nie powinien z nią być

Paweł wiele przez nią wycierpiał.
Czy ostrzec nowego chłopaka mojej byłej? Nie powinien z nią być
fot. Unsplash
18.11.2020

Minęło już kilka miesięcy od rozstania, a ja cały czas leczę rany. Nie jestem jakiś nadwrażliwy, ale to kosztowało mnie sporo nerwów. Nie samo zerwanie, bo wtedy odetchnąłem. Raczej sposób, w jaki traktowała mnie przez prawie rok związku.

Zobacz również: Boję się powiedzieć rodzicom, że mieszkam z chłopakiem

Byłem przez nią najnormalniej w świecie pomiatany. Nie miałem żadnych praw, musiałem być na każde zawołanie, a i tak potrafiła mnie tylko krytykować. To była psychiczna udręka, która zmieniła mnie na zawsze.

Niektórzy mówią o takich ludziach "wampir energetyczny". Coś w tym jest.

Nie lubię mówić źle o kobietach, ale ona zasługuje na same epitety. Niewdzięczna, wyrachowana, agresywna. Byłem ślepo zakochany i teraz mogę mieć pretensje tylko do siebie. Szkoda, żeby kogoś jeszcze to spotkało.

Zobacz również: Jestem w dziwnym związku. Widujemy się tylko wtedy, gdy on chce

Dowiedziałem się przypadkiem, że osaczyła kolejnego. Normalnie pewnie bym się od tego odciął, ale chodzi o chłopaka, którego znam. Chodził ze mną kiedyś do szkoły, a później był związany z naszą wspólną koleżanką.

Z tego co wiem, to jest całkiem rozsądny, więc szkoda mi go. Nie chcę się mścić. Raczej ostrzec, bo jeśli ma słabszą psychikę, wtedy może tego nie wytrzymać. Wiem, do czego ona jest zdolna.

Myślicie, że powinienem z nim szczerze porozmawiać? Albo chociaż do niego napisać na Facebooku?

Paweł

Zobacz również: Moja przyjaciółka od 8 lat jest tylko konkubiną. To upokarzające

41 % tak
59 % nie

Polecane wideo

Pokazała, jak zmieniła się po rozstaniu. To zemsta na byłym chłopaku
Pokazała, jak zmieniła się po rozstaniu. To zemsta na byłym chłopaku - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.11.2020 15:22
"zasługuje na epitety". Zależy jakie. Słodka, miła, piękna - to są też epitety. Epitet to po prostu określenie czegoś, figura stylistyczna, nie muszą być pejoratywne w domyśle.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2020 11:23
Może twój kolega nie jest taką ciotą jak ty?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2020 10:52
Możesz ostrzec , ale znając życie nie posłucha . Ludzie na początku mają klapki na oczach i idealizują wybranka . Mnie też koleżanki ostrzegały przed pewnym typem , No ale przecież ja go zmienię , ze mną będzie inny , lepszy . Haha , pewnie , tylko w bajkach . Później od typa nie mogłam się uwolnić , nachodził i męczył a ja się bałam . A koleżanki mogły tylko powiedzieć: a nie mówiłam ?
odpowiedz
Gosia (Ocena: 5) 18.11.2020 09:45
Ja osobiście wolałabym wiedzieć, że chłopak z którym się spotykam jest psychopatą. Tylko musisz delikatnie to załatwić. Może na początku się wkurzy ale potem przyzna Ci rację. Takie osoby nie są dobre dla jednych, a złe dla drugich. coś o tym wiem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2020 08:55
To ich sprawa nie masz prawa się wtrącać w czujesz sprawy i życie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie