Czy umówić się z chłopakiem, którego nie chce żadna inna dziewczyna?

Justyna nic do niego nie czuje.
Czy umówić się z chłopakiem, którego nie chce żadna inna dziewczyna?
fot. Unsplash
29.10.2020

Chciałabym Was zapytać, co myślicie o randkach z facetami, którzy wcale Was nie interesują. Jestem właśnie w takiej sytuacji, ale nie wiem, czy dobrze bym zrobiła. Jestem w liceum i chłopcy ciągle się przechwalają z kim to chodzą, z kim się umówili, a nawet z kim spali. Ich nieśmiali koledzy nie mają nic do powiedzenia, bo albo żadna nie chce na nich spojrzeć, albo nie mają odwagi. Myślę o tym, żeby pomóc mojemu koledze, który czuje się chyba trochę odrzucony. Dla mnie to nic takiego, a on mógłby nabrać pewności siebie.

Zobacz również: Czy wyprowadzić się od chłopaka pod jego nieobecność?

Otóż, mam taki plan, że zakręcę się przy nim i zaproszę np. do kina. Wiem, że on pochodzi z biednej rodziny i będzie mu trochę głupio, więc kupię bilety wcześniej. Powiem, że dostałam i przydałoby się je wykorzystać. Wtedy powinien się zgodzić. Zresztą, wydaje mi się, że on naprawdę jest mną zainteresowany, ale boi się normalnie porozmawiać. Potem mógłby napisać na Facebooku albo opowiedzieć kolegom, że byliśmy gdzieś razem. Mnie jest wszystko jedno, a jemu to chyba pomoże.

Wiem, że to trochę dziwne, bo nie powinno się spotykać z nikim z litości, ale co mi szkodzi. Mnie jest go naprawdę żal, więc dlaczego nie miałabym pomóc? Może on dzięki temu nabierze pewności siebie i przestanie się wszystkim tak strasznie przejmować? Jestem popularna w klasie i szkole, wielu chciało się ze mną umówić, ale jestem wybredna. Gdybym się umówiła z tym chłopakiem, to może lepiej by na niego patrzyli...

Zobacz również: Chłopak ma pretensje, że chodzę na protesty. Rzucić go?

To byłby taki dobry uczynek, który nic mnie nie kosztuje, a może komuś pomóc. Nie wiem tylko, jak potem to przerwać, bo przecież mu nie powiem, że to tylko taka ustawka. A może właśnie powiedzieć? Jeśli nie, a on pomyśli, że się w nim zakochałam, to potem będzie jeszcze gorzej, kiedy przestanę się z nim spotykać. Mam dobre zamiary, nie chcę go wykorzystać, ale to może się różnie skończyć, więc czy możecie mi coś poradzić?

Wszyscy tak strasznie go olewają, że nie mogę już na to spokojnie patrzeć. Nie znam go aż tak dobrze, ale wiem, że to spokojny, mądry i odpowiedzialny chłopak. Wystarczy dać mu szansę, żeby się choć trochę otworzył. Ja chcę mu ją dać, ale dalej mam jakieś dziwne wątpliwości. Nie chcę igrać z jego uczuciami, bo chcę dobrze... Zrobić to?

Justyna

Zobacz również: Na randce chciał podzielić rachunek na pół. Czy to normalne?

34 % tak
66 % nie

Polecane wideo

Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą
Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.10.2020 23:29
Zrobic, ale nie z litosci! a z milosci do drugiego czlowieka! A jak nie ma milosci, szacunku do blizniego, to lepiej dac sobie spokoj, bo litosc jest obrzydliwa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.10.2020 20:24
Co za tępa dzida to pisała....chcesz być winna jego samobójstwa potem de.bilko? Nie jesteś wcale taka super za jaką się uważasz. Pusta wydmuszka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.10.2020 12:39
Nie igraj z cudzymi uczuciami
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.10.2020 12:15
Nie. To najgłupszy pomysł jaki kiedykolwiek przeczytałam. Już lepiej zeswatać go z jakąś samotną koleżanką, niech idą na randkę, a nuż jej się spodoba i będą razem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.10.2020 11:04
Boże, te licealistki są coraz glupsze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie