Czy zrobić sobie roczną przerwę od chłopaków?

26-letnia Sandra ciągle źle trafia.
Czy zrobić sobie roczną przerwę od chłopaków?
fot. Unsplash
28.10.2020

Z reguły nie narzekam na swoje życie, bo przecież sama je sobie urządziłam. Czuję się jednak coraz bardziej bezsilna. Człowiek naprawdę staje na głowie, żeby było dobrze, a później i tak obrywa. Moje życie uczuciowe to niekończąca się porażka.

Zobacz również: Podrywa mnie żonaty facet. Dać mu szansę, skoro mamy się ku sobie?

Poznaję kogoś, jest super przez kilka tygodni i koniec. Rzucam go, on mnie, na jaw wychodzi zdrada albo ukrywał, że ma żonę. Serio, nieustannie pakuję się w podobne historie. A ja po prostu chciałabym kochać z wzajemnością.

Coraz bardziej mam tego dość, ale brakuje mi konsekwencji.

Mówię sobie: zostaw go w spokoju, to nie jest facet dla ciebie. Albo: odczekaj, zapomnij o eks i dopiero myśl o innym. Na niewiele się to zdaje, bo o moich romansach i ekspresowych związkach mogłabym napisać książkę.

Zobacz również: Postanowiłam, że nie zamieszkam z nim przed ślubem. Dobrze robię?

Mam 26 lat i wypadałoby wreszcie poznać kogoś porządnego. Tak jak moje przyjaciółki - wszystkie zaręczone albo już planują ślub. Co ja robię źle? Na pewno trochę się zagubiłam i za rzadko używam mózgu, bo do głosu dochodzi tylko serce.

Zastanawiam się, czy nie zniknąć z "rynku" nawet na cały rok. Żadnych wyjść, imprez, aplikacji randkowych i swatających mnie koleżanek. Miałabym czas, żeby nabrać dystansu i nauczyć się rozpoznawać porządnych facetów.

Myślicie, że to w mojej sytuacji dobry pomysł?

Sandra

Zobacz również: Wybieram się na pierwszą randkę. Czy on na pewno za nią zapłaci?

88 % tak
12 % nie

Polecane wideo

Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą
Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
ciasteczko (Ocena: 5) 28.10.2020 18:00
Wiem,że z tego co piszesz trochę się na nich zawiodłaś,ale warto jeszcze próbować.Życie jest tylko jedno,powinnaś się nie poddawać.Zrób oczywiście jak Ty uważasz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.10.2020 16:34
Twój problem to to "wypadałoby". Czujesz, że chcesz z kimś być, czy tylko wydaje Ci się, że jesteś "stara" i musisz chvj wie po co się spieszyć?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.10.2020 12:28
Tak, myślę że powinnaś i skup się na innych aspektach w życiu niż szukanie związku na siłę. Tak to napewno nie poznasz nikogo wartościowego.
odpowiedz
Do niedawna trzydziestoletni singiel (Ocena: 5) 28.10.2020 08:30
Jesteś za bardzo zdesperowana i bierzesz pierwszego lepszego, który się nawinie, byle tylko nie być sama. Bądź wybredna, miej wymagania, a wtedy powoli będzie szło ku lepszemu. Ale nic na siłę, przede wszystkim czuj się dobrze sama z sobą.
zobacz odpowiedzi (4)
Iza (Ocena: 5) 28.10.2020 07:59
Ja tak zrobilam, unawialam sie tylko na Niezobowiązujące randki zeby z kims pogadac o zyciu, podróżach itd, napić sie drinka , Po kilku miesiącach zaczela mi doskwierać samotność i wtedy poznalalm mojego obecnego chlopaka Pojawil sie w moim zyciu w trudnym momencie i wiem, ze to ten jedyny Powodzenia !
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie