Czy zadzwonić do chłopaka, który nie odezwał się po pierwszej randce?

Angelika od ponad tygodnia czeka na sygnał z jego strony.
Czy zadzwonić do chłopaka, który nie odezwał się po pierwszej randce?
22.10.2020

Zakończyło się jak zwykle. Powiedział, że koniecznie musimy się zgadać, więc czekałam. Dzień, dwa, pięć... Teraz już 1,5 tygodnia siedzę jak na szpilkach licząc na sygnał od niego. A tu nic. Nie zadzwonił, nawet nie napisał.

Zobacz również: 8 absolutnie podstawowych pytań na pierwszą randkę

Gubię się w domysłach, bo to przecież nie musi oznaczać, że już mnie nie chce. Na randce było wyjątkowo fajnie i coś zaiskrzyło. Może przypadkiem skasował mój numer? Zachorował? Gdzieś wyjechał?

Tak naprawdę wszystko jest możliwe, a ja chcę wiedzieć na czym stoję.

Koleżanki mi odradzają. Według nich trzeba się szanować i to facet musi wyjść z inicjatywą. Skoro zamilkł, to najwyraźniej nie jestem w jego guście. Ale ja naprawdę coś wtedy poczułam! Wysyłał jednoznaczne sygnały.

Zobacz również: Michał zadaje to jedno pytanie każdej dziewczynie. Większość oblewa test

Normalnie pewnie bym odpuściła, ale 1) chcę wreszcie kogoś mieć, 2) lepszego prędko nie spotkam, 3) sporo nas łączy, 4) nogi mi miękną na samą myśl o nim. Wymieniać dalej? W większości facetów coś mi nie pasuje, a ten jest super.

Może faktycznie milczy z premedytacją, ale przecież nie każdy chłopak jest tak bardzo zdecydowany. Chciałabym mu pomóc podjąć najlepszą decyzję. Czytaj: żeby dał mi szansę, bo na pewno nie pożałuje.

Poradźcie, jak to rozegrać. Zadzwonić jako pierwsza?

Angelika

Zobacz również: LIST: „Facet na randce zamówił rosół i schabowego z kapustą. Od razu skreśliłam prostaka”

31 % tak
69 % nie

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 4.38 / 5
gość (Ocena: 5) 22.10.2020 16:08
Ja bym nie dzwoniła, ale napisałabym do niego wiadomość i to po jednym góra dwóch dniach po spotkaniu. Na pewno nie czekałabym półtora tygodnia aż jaśnie hrabia do mnie raczy zadzwonić.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.10.2020 11:50
jasne mozesz, ale po co tracic czas na kogos kto nie jest zainteresowany? Jesli facetowi zalezy na kobiecie to znajdzie sposob by sie do niej odezwac :D
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 1) 22.10.2020 11:23
Nie dzwoń. Skoro się nie odzywa, to albo z jego punktu widzenia spotkanie było nieudane, albo chciał szybkiego seksu, którego nie dostał i przez to dał sobie spokój. Ewentualnie dostrzegł to, co od razu wyczuwa się z treści listu, czyli twoją desperację...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.10.2020 09:48
CO Ci szkodzi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.10.2020 09:25
Zadzwoń, to nic nie kosztuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie