Czy związać się z dzieciatą dziewczyną? Tylko szczerze

Bliscy odradzają tego Jarkowi.
Czy związać się z dzieciatą dziewczyną? Tylko szczerze
fot. Unsplash
03.10.2020

Nie jestem w żaden sposób uprzedzony, bo w przeciwnym razie nawet nie brałbym tego pod uwagę. Dostrzegam sporo zalet i kilka drobnych wad takiego rozwiązania. Na pewno nie mówię "nie" tylko dlatego, że ona ma dziecko.

Zobacz również: LIST: „W 6. miesiącu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Nawet nie wiem, kto jest ojcem”

Ale może czegoś nie dostrzegam? Na razie trudno nazwać to związkiem. Spotykamy się od niedawna i od razu uprzedziła mnie o swojej "trudnej sytuacji". Uważam, że świetnie sobie radzi. Chyba faktycznie szuka faceta, a nie tylko ojca dla swojego dziecka.

Poznałem jej córkę. Ma 3 lata i tak też się zachowuje. Chyba mnie lubi.

Oczywiście takie wieści szybko się rozchodzą, więc od razu kilku życzliwych postanowiło podzielić się swoją opinią na ten temat. Nawet moja mama, której nigdy bym o to nie podejrzewał, otwarcie mnie zniechęca.

Zobacz również: Dziwnie się czuję, gdy pasierbica nazywa mnie mamą. Przecież nie jest sierotą

Jej zdaniem ściągam sobie na głowę wielki problem. Nie jestem brzydki i głupi, więc szybko znajdę sobie kogoś z czystą kartą. Tylko, że mnie ciągnie właśnie do niej. Rozczulam się, kiedy widzę, jak bardzo kocha swoje dziecko.

Chciałbym, żeby mnie też obdarzyła uczuciem. Mam jednak swój rozum i wiem, że łatwo nie będzie. Ludzkie gadanie, do tego jej eks i tak dalej. Nigdy nie byłem w podobnej sytuacji, ani żaden z moich znajomych nie odważył się na to.

Czy Waszym zdaniem ja powinienem i nie będę tego żałował?

Jarek

Zobacz również: LIST: „Partner nie pomaga mi finansowo przy wychowaniu dziecka z poprzedniego związku”

60 % tak
40 % nie

Polecane wideo

31-latka pokazała wszystkie swoje dzieci. Od 15 lat jest w ciąży
31-latka pokazała wszystkie swoje dzieci. Od 15 lat jest w ciąży - zdjęcie 1
Komentarze (47)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.10.2020 10:48
Ja kiedyś zapierałam się nogami i rękami, że nigdy nie zwiążę się z dzieciatym facetem. Los jednak jest przekorny i pokochałam dzieciatego. Teraz jest moim mężem i sami mamy małe dziecko, a mój mąż jest najlepszym ojcem jakiego w życiu widziałam. Dlatego uważam, że nie ma co uogólniać, ale jeśli dwoje ludzi łączy coś prawdziwego, to dziecko z poprzedniego związku nie jest problemem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.10.2020 18:37
Prawda taka że to zależy od dziewczyny. Da się zorientować że szuka tatuśka. Jeśli od samego początku będzie chciała budować zażyłą relację miedzy Autorem a dzieckiem to znaczy że nie jest odpowiedzialna.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.10.2020 21:32
Jeśli lubisz być ,,tym drugim,, , jesteś naiwny i lubisz jak się ciebie robi w bambuko, to się zwiąż. Tylko naszykuj portfel, bo jak tu piszą, dzieciata kobieta (w dodatku bez pracy i alimentów )to studnia bez dna. Licz się z tym że gówniak będzie na pierwszym miejscu a jej eks zawsze będzie w waszym życiu czy tego chcesz czy nie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.10.2020 15:02
stary, jeśli musisz pytać,to se odpuść.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.10.2020 10:25
Jeżeli jesteś odważny i dojrzały.... to spróbujesz.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie