Zrobiłam to na pierwszej randce. Czy on przestanie mnie szanować?

Chłopak Sandry od kilku dni milczy.
Zrobiłam to na pierwszej randce. Czy on przestanie mnie szanować?
fot. iStock
01.10.2020

Znamy się od kilku miesięcy, ale do tej pory tylko wirtualnie. Najpierw wysyłaliśmy do siebie wiadomości, później godzinami rozmawialiśmy przez telefon. Może to dziwne, ale zakochałam się w nim na odległość.

Zobacz również: Tych 10 rzeczy facet nigdy nie powinien robić na pierwszej randce

Wreszcie nadarzyła się okazja, żeby się spotkać. Nie planowałam niczego i wyszło bardzo spontanicznie. Przyjechał do mojego miasta, poszliśmy coś zjeść, a ostatecznie wylądował w moim mieszkaniu.

Pierwszy raz w życiu pozwoliłam sobie na coś takiego.

Czy żałuję? Nie, bo było tak, jak sobie wyobrażałam. To wydarzenie tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z wyjątkowym chłopakiem. Jestem jednak ciekawa, czy on też tak o mnie myśli...

Zobacz również: Co dzieje się z Twoim ciałem, jeśli... zbyt długo żyjesz w czystości?

Zwierzyłam się przyjaciółce i ona twierdzi, że źle to rozegrałam. Jeśli mi zależy, to powinnam wziąć go na wstrzymanie. Pokazać, że nie jestem taka jak inne. Zamiast tego uległam, co porządnej dziewczynie podobno nie wypada.

Sama nie wiem, co mam o tym myśleć. Może faktycznie coś w tym jest i wszystko zepsułam. Nawet jeśli on też tego chciał. W końcu facetom czasami więcej się wybacza. Po wszystkim zadzwonił, ale od dwóch dni milczy.

Czy to możliwe, że stracił do mnie szacunek?

Sandra

Zobacz również: 15 rzeczy, które tylko zakochani faceci robią w łóżku

67 % tak
33 % nie

Polecane wideo

Co Twój znak zodiaku mówi o Twojej seksualności?
Co Twój znak zodiaku mówi o Twojej seksualności? - zdjęcie 1
Komentarze (30)
Ocena: 4.87 / 5
Zakonnica (Ocena: 5) 15.10.2020 21:11
Dobrze, że Cię zostawił Ty brudna ladacznico!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.10.2020 12:53
Problem nie leży w seksie. Zazwyczaj chodzę do łóżka na 1, 2 lub 3 randce, dłużej nie czekam, bo jak mnie ponosi to nie potrafię się powstrzymać. Później Ci faceci się we mnie zakochują i chcą związków, a ja... niekoniecznie. Z obecnym chłopakiem przespałam się po pijaku 3 dni od poznania się, potem latał za mną pół roku, aż w końcu zgodziłam się z nim być, a w międzyczasie sypiałam jeszcze z kimś innym i on o tym wiedział
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 01.10.2020 12:42
Trzeba było nie dopilnować antykoncepcji to by bombelek wyszedł. Miała byś naciąganą rodzine i 500 + w kieszeni.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.10.2020 10:58
Koleś dostał to, czego chciał, poczuł się spełniony i zapewne jest w trakcie szukania kolejnego "obiektu" do zaliczenia... a gadało Ci się z nim dobrze, bo jako dobry podrywacz wie, co ma gadać.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 01.10.2020 10:50
nie chodzi o szacunek chodzi o zainteresowanie. facet już nie ma co zdobywać, nie ma ekscytacji, nutki tajemniczości i ciężko będzie samym charakterem go przekonać.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie