Związałam się z byłym chłopakiem przyjaciółki. Czy zrobiłam jej świństwo?

Sylwia na początku nie wiedziała, że to jej eks.
Związałam się z byłym chłopakiem przyjaciółki. Czy zrobiłam jej świństwo?
Fot. Unsplash (Alexandra Marcu)
24.09.2020

Brzmi jak jakaś tania telenowela, ale to niestety prawdziwe życie. Wolałabym, żeby to wszystko było prostsze. Jednak nie jest. Zamiast znaleźć sobie chłopaka bez trudnej przeszłości, to wpakowałam się w takie coś.

Zobacz również: Próbowała poderwać przystojnego sąsiada SMS-em. Chyba źle ją zrozumiał

On był kiedyś z moją przyjaciółką, ale to nie przez nią się poznaliśmy. Sprawa sprzed kilku lat i jeszcze jej nie znałam. Coś wspominała o jakimś Witku i dopiero później zorientowałam się, że właśnie do niego wzdycham.

Stało się i jesteśmy razem. Takich rzeczy nie da się ukrywać, więc powiedziałam też najbardziej zainteresowanej.

Niby przyjęła to ze spokojem i nawet się śmiała, że ona nosi po mnie ciuchy, które mi się znudzą, a ja przejmuję jej chłopaków. To było akurat chamskie, ale ok. Przynajmniej obyło się bez awantury. Tak jakby... Od tego czasu oddaliłyśmy się od siebie.

Zobacz również: „Udaję, że kocham mojego faceta. Mam ważny powód”

Gadamy, czasem się widzimy, ale to nie jest to. Nawet nie zaczynam opowiadać o chłopaku, bo ona nie pyta. Czuję, że nie jest do końca zadowolona z takiego układu. W sumie się nie dziwię. Przyjaciółki powinny lubić swoich partnerów.

Naprawdę tego nie planowałam i gdybym mogła, to próbowałabym się z tego jakoś wyplątać. To jednak niemożliwe, bo zakochałam się po uszy. Z tygodnia na tydzień jest coraz bardziej poważne i być może to właśnie ten jedyny.

Czy według Was zrobiłam jej świństwo?

Sylwia

Zobacz również: Wymyślił zabawną historię, żeby poderwać dziewczynę. Zamarł, gdy przeczytał jej odpowiedź

41 % tak
59 % nie

Polecane wideo

To ona ma największe powodzenie w „Hotelu Paradise 2”! Kim jest Dominika Konował?
To ona ma największe powodzenie w „Hotelu Paradise 2”! Kim jest Dominika Konował? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.09.2020 00:21
Nie, skoro to jej EKS, to nie robisz jej żadnego świństwa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.09.2020 10:36
Skoro rozstali się kilka lat temu, a Ty nie wiedziałaś, że byli razem, to o żadnym "świństwie" czy "śmieciach, które same się wyniosły" (swoją drogą niezbyt dobrze świadczy to o osobach, które używają takiego określenia) nie może być mowy. Natomiast powściągliwa reakcja koleżanki jest naturalna. W końcu rozstanie- niezależnie od tego, jak przebiegało- nie jest przyjemnym doświadczeniem. Unikając kontaktu z byłym po prostu chce sobie (i zapewne jemu) oszczędzić przykrości.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.09.2020 09:56
Byli razem kilka lat temu i chyba przebolała rozstanie już dawno temu , a może była wtedy nastolatką i była to tylko głupia młodzieńcza miłość ? Jeśli tak , to nie widzę problemu bo chyba nie zaklepała go na zawsze . Jeśli to by była świeża sprawa to dałabym sobie spokój , a w tym przypadku nie jest
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.09.2020 07:06
Nie, bo nie wiedziałaś o tym gdy się z nim związałaś, ale na pe no nie jest to dla niej komfortowa sytuacja i też ją rozumiem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.09.2020 06:05
Nie zrobilas swinstwa bo nie wiedzialas ze byli razem, natomiast za przyjaciolka sie oddala jest jasne, tobyl jej eks, nie wiadomo jak sie rozstali, nie bedzie cie pytac o niego i tyle, wolisz zeby zmuszala sie do takich rozmow byle cie zadowolic bo ty go kochasz? Tez bys tego nie zrobila. Musisz wiec sie pogodzic z tym jak jest
odpowiedz

Polecane dla Ciebie