Kolega zaproponował mi związek na próbę. Zgodzić się?

Daria ma zostać jego dziewczyną na miesiąc.
Kolega zaproponował mi związek na próbę. Zgodzić się?
fot. Unsplash
25.08.2020

Słyszałam o testowych wersjach np. programów komputerowych albo dostępu do stron VOD, ale związek to chyba jednak coś innego. Przynajmniej tak do tej pory myślałam, bo mój kolega wyskoczył z dziwną propozycją.

Zobacz również: Po tych słowach rozpoznasz, że nie jesteś dla niego tylko koleżanką

Znamy się od dawna, ale zawsze był dla mnie tylko kumplem, a ja dla niego koleżanką. Nasze ostatnie związki jednak ostatnio się rozpadły i od słowa do słowa... Krótko mówiąc - doszliśmy do wniosku, że po co daleko szukać, skoro mamy siebie?

Lubimy się, rozumiemy, fajnie spędzamy czas, więc dajmy sobie szansę.

Ja jestem jak najbardziej za i nawet wyszłam z inicjatywą. On też chce, ale zaproponował dziwną formę "na próbę". Przez miesiąc mamy funkcjonować jako para, ale bez obnoszenia się i informowania znajomych.

Zobacz również: Właścicieli tych imion tak wiele łączy, że powinni być razem. Są dla siebie stworzeni

Jeśli wypali - wtedy wszystkim powiemy. Jeśli nie - wrócimy do relacji przyjacielskich i będziemy udawać, że nic takiego się nie wydarzyło. Żeby to było takie proste... Chyba nie umiałabym tak udawać.

On jest trochę nieśmiały i chyba z tego to wynika. Boję się tylko, że jeśli zacznę naciskać, wtedy już zupełnie nic z tego nie będzie. Ani ze związku, ani ze znajomości na dotychczasowych zasadach.

To może lepiej się zgodzić i spróbować "na próbę"?

Daria

Zobacz również: Twój chłopak ma tyle lat? To może być ten jedyny

48 % tak
52 % nie

Polecane wideo

Wszyscy odradzali im związku. Właśnie powiedzieli sobie „tak”
Wszyscy odradzali im związku. Właśnie powiedzieli sobie „tak” - zdjęcie 1
Komentarze (18)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.08.2020 20:31
Z doswiadczenia ci mowie ze nie warto. Nie ma czegos takiego jak na probe. Albo facet chce albo nie. Skoro ty to zaczelas i jest nie smialy i pewnie dobry facet to nie chcial stracic tej znajomosci odmawiajac ci a po mies powie sorry ale to nie to. I nie uprawiaj z nim sexu bo bedziesz cierpiala.my babki jestesmy bardziej emocjonalne i szybciej sie przywiazujemy. Lepiej poszukac faceta ktory chce a nie na probe. Powodzenia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.08.2020 19:43
Powinien chociaż zaproponować Ci umowę na okres próbny czyli 3 miesiące chodzenia to wtedy można by było pomyśleć a tak na miesiąc to się nie opłaca😀
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.08.2020 17:11
Nie wyobrażam sobie zawierać związku z kimś, kto mnie nie kręci fizycznie i mentalnie ,,na próbę,, czyli z kolegą. Moja odpowiedź brzmi : NIE.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.08.2020 13:58
Ja po 5 latach przyjaźni weszłam w związek z przyjacielem. Spotykamy się od roku i ten rok był trudny. Teraz jest jak w normalnym związku ale nigdy nie będzie tego co przezywa się poznając nową osobę. Co będzie dalej, nie wiem. Jest fajnie, czujemy się ze sobą dobrze ale czasem mi czegoś brakuje. Może tych motyli ale one przecież i tak prędzej czy później znikają. Zresztą mam 30 lat i powinnam być bardziej rozsądna A nie nosić różowe okulary, prawdopodobnie 😊
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.08.2020 13:41
powiedz, że ok ale seks tylko po ślubie. Zobaczymy na czym mu zależy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie