Czy na wesele powinnam dokleić sztuczne rzęsy?

Przyjaciółka zasugerowała Ewelinie, że to konieczne.
Czy na wesele powinnam dokleić sztuczne rzęsy?
fot. Unsplash
30.07.2020

Stosowałam już najróżniejsze odżywki, ale nie chcą rosnąć. Mam ich kilka na krzyż, jednak nigdy nie zdecydowałam się na przedłużenie czy doklejenie sztucznych. Ratuję się tuszem i na co dzień mi to wystarcza.

Zobacz również: Szefowi nie podobają się moje sztuczne rzęsy. Czy ma prawo ingerować w wygląd?

Pewnie nawet nie pomyślałabym o niczym innym, gdyby nie koleżanka. Kiedy powiedziałam jej, że wybieram się wkrótce na wesele, ona od razu zapytała: a gdzie robisz rzęsy? Odpowiedziałam, że w domu i tylko parsknęła.

Według niej taka okazja wymaga specjalnego przygotowania. W ten sposób okażę szacunek gospodarzom i będę się po prostu lepiej bawiła.

Nie bardzo wiem, co sztuczne kępki na moich oczach mają im przekazać, ale na sprawach kosmetycznych to ona się naprawdę zna. Zawsze wygląda jak milion dolarów, więc zaoferowała pomoc.

Zobacz również: Gdy doczepianie sztucznych rzęs pójdzie o krok za daleko... (Zdjęcia dziewczyn, które zupełnie straciły umiar)

Poleciła mi dziewczynę, która zagęści te moje pojedyncze włoski i będę mogła się pochwalić długimi wachlarzami. Tylko czy ja naprawdę tego chcę? Nigdy czegoś takiego nie miałam. Sztuczność trochę mnie razi.

Sama już nie wiem, co zrobić. Postawić na swoim czy może jednak posłuchać ekspertki. Według niej każde wesele to obowiązkowo fryzjer, kosmetyczka i manikiurzystka. Chyba, że chcę się najeść wstydu.

Wy też uważacie, że z tej okazji powinnam coś zrobić z rzęsami?

Ewelina

Zobacz również: Z rzęsami Polek dzieje się coś bardzo niepokojącego. Faceci mają na to alergię

30 % tak
70 % nie

Polecane wideo

One już zupełnie straciły umiar. Ich rzęsy coraz bardziej przypominają szczotki
One już zupełnie straciły umiar. Ich rzęsy coraz bardziej przypominają szczotki - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 4.73 / 5
gość (Ocena: 5) 31.07.2020 22:01
Ja miałam i żałuję. Pamiętam jak kilka dni przed weselem niektóre zaczely mi odpadać. Myślałam, że dostanę zawału. Chciałam mieć piękny makijaż oka, ale to nie idzie w parze, i tak go nie widać spod tych falban. No i sam wygląd, sztuczny na maxa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.07.2020 12:13
Jak chcesz to zrób, ale ja na jeden dzień nie robiłabym tego, bo się nie opłaca. To raz, a dwa źle wykonany zabieg i niedokładne mycie okolic oczu i rzęs, może narazić cię na ich infekcję. Bo nie oszukujmy się, ale nie da się dokładnie umyć twarzy posiadając takie coś na rzęsach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.07.2020 11:49
Twoja koleżanka prawdopodobnie z tego żyje (fryzjerka, kosmetyczka, stylistka rzęs lub pazurów) i wmawia kobietom, że bez kawałka plastiku nad okiem czy plastikowego gluta na paznokciach okażą brak szacunku parze młodej 🤦🏻‍♀️nie bądźcie naiwne - to chamskie napędzanie koniunktury. Jak to lubisz, to sobie zrób, a jak nie masz ochoty, nie dawaj się naciągać na drogie pierdoły. Uwierz, że gospodarze będą mieli gdzieś, czy któraś kobieta będzie miała zrobione rzęsy, czy nie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.07.2020 09:59
Nie rób tego!!!! Nic tak fatalnie nie wygląda jak przedłużone rzęsy, nie da się chyba bardziej oszpecić. Jeśli coś to doklej sztuczne,wyglądają bardzo naturalnie i szybko się ich pozbedziesz
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 31.07.2020 09:55
Skoro na co dzień kobita się tak nie "upiększa" to po co na ślub się przebierać?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie