Czy jechać w tym roku na zagraniczne wakacje?

Paulina obawia się wyjazdu z powodu koronawirusa.
Czy jechać w tym roku na zagraniczne wakacje?
Fot. Unsplash
07.07.2020

Na początku tego roku kupiłam bilety na Chorwację. Nikt się wtedy oczywiście nie spodziewał, że wybuchnie pandemia i że z powodu koronawirusa poważnie zachoruje tyle osób. Do tej pory nie zwracałam biletów, bo czekałam na rozwój sytuacji. W dalszym ciągu nie wiem jednak, czy wyjazd zagraniczny to w tym roku na pewno dobry pomysł.

Mój wyjazd wypada pod koniec sierpnia. Niby wszyscy wokół mówią o tym, że epidemia powoli zostaje opanowana, ale wciąż pojawiają się nowe zachorowania. Tak naprawdę niewiele trzeba, żeby wybuchło nowe ognisko zachorowań.

Zobacz także: Świetnie dogaduję się z moim chłopakiem, ale w łóżku między nami nie iskrzy

Z jednej strony bardzo tęsknię za normalnością i chciałabym polecieć na te wakacje. Z drugiej boję się, że złapię coś od kogoś w samolocie i na przykład będę musiała spędzić cały zagraniczny urlop w zamknięciu, na kwarantannie. Boję się również, że pandemia uderzy z kolejną siłą, znów zamkną granice, a ja nie będę miała jak wrócić do Polski.

Co robić? Lecieć? Zostać? Wy wybieracie się w tym roku gdzieś poza Polskę?

Paulina

50 % tak
50 % nie

Polecane wideo

Horoskop na LIPIEC dla 12 znaków zodiaku
Horoskop na LIPIEC dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (25)
Ocena: 4.36 / 5
Tania (Ocena: 5) 18.07.2020 14:41
Ja odpuściłam. Zagranica nie ucieknie, a o zdrowie trzeba dbać. Postawiłam na bezpieczniejszą opcję i planuję weekend w Krakowie. Mam już pokój w hotelu best western efekt express. Na pewno będzie super!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.07.2020 11:54
widze, ze wiekszosci komentujących żal dupe ściska, że kogoś w czasach wirusa stać jeszcze na zagranicze wakacje :) jedz i baw się świetnie, Chorwacja jest piękna! zarazic można się i na wakacjach w Polsce, więc połowa komentujących to banda idio tów i tyle
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 08.07.2020 18:11
Jedź. Przywieź jakieś cholerstwo do nas. Uczniowie będą Ci wdzięczni za ponowne zajęcia online
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.07.2020 13:08
A ja siedzę na pupie w Polsce 😊 Jadę sobie na wioskę na totalne odludzie i będę sobie chodzić nago po łące i się opalać , pływać w jeziorze , będę sobie jeść lokalne warzywa i owoce od rolnika - niepryskane .
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.07.2020 12:31
Jeśli chcesz później przymusowo siedzieć 2 tyg. w domu po powrocie do domu to jedź. Droga wolna.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie