Porzucił dla mnie ciężarną dziewczynę. Czy powinnam dać mu szansę?

Adorator Pauliny za chwilę zostanie ojcem.
Porzucił dla mnie ciężarną dziewczynę. Czy powinnam dać mu szansę?
fot. Unsplash
16.06.2020

Znamy się od kilku lat, ale były to relacje raczej koleżeńskie. Tym bardziej, że zawsze kogoś miał, a ja kojarzyłam jego dziewczyny przynajmniej z widzenia. Wokół mnie też się kilku kręciło i on nie był jednym z nich.

Zobacz również: Poruszające wyznanie bezdzietnej singielki. Zdradziła, dlaczego tak naprawdę jest sama

Nagle coś się zmieniło, bo zaczęło mu strasznie zależeć na bliższym kontakcie. Wydzwaniał, przychodził, odwiedzał w pracy i chyba coś wreszcie zaiskrzyło. Przyznał otwarcie, że od niedawna jest singlem i chciałby spróbować.

Dopiero po fakcie dowiedziałam się, jak to naprawdę wyglądało.

Nie przyszedł do mnie dlatego, że rozstał się z eks. Rzucił ją tylko i wyłącznie z mojego powodu, żeby mieć u mnie szanse. Chwilę później dowiedział się, że ona jest w ciąży, ale zdania nie zmienił. Jej nie chce znać, a mnie wyznaje miłość.

Zobacz również: LIST: „Chłopak czuje się oszukany, bo nie powiedziałam mu od razu, że mam dziecko”

W życiu bym nie pomyślała, że wpakuję się w taki skomplikowany układ. Wolę jasne sytuacje i facetów bez zobowiązań na boku. On za chwilę zostanie ojcem, a ich zerwanie tak naprawdę niewiele zmienia. Pojawi się dziecko i będą musieli utrzymywać kontakt.

Ciągle powtarza, że czasu nie cofnie, ale przyszłość chce budować tylko ze mną. Miło mi, bo ja też coś do niego czuję, ale sytuacja zaczyna mnie przerastać. Po porodzie zrobi się jeszcze ciekawiej.

Tak naprawdę nie znacie mnie, jego, ani szczegółów, ale proszę - doradźcie. Czy wiedząc to, co tutaj zdradziłam, uważacie, że ten związek może się udać?

Paulina

Zobacz również: Jestem ciężarną singielką. Czy znajdę chłopaka jeszcze przed porodem?

7 % tak
93 % nie

Polecane wideo

Twój znak zodiaku wpływa na to, jakie błędy popełniasz w związku. Co sprawia, że rujnujesz swoją relację?
Twój znak zodiaku wpływa na to, jakie błędy popełniasz w związku. Co sprawia, że rujnujesz swoją relację? - zdjęcie 1
Komentarze (44)
Ocena: 4.68 / 5
gość (Ocena: 5) 25.06.2020 10:12
Ten związek może się udać pod warunkiem, że przygotujesz się mentalnie do roli macochy, bo ani to dziecko nie zniknie z jego życia, ani tym bardziej jego mamusia. A skoro nawet nie jesteście razem, to uciekaj jak najdalej od skomplikowanych relacji i dzieciatych facetów.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.06.2020 19:10
Dopiero po fakcie dowiedziałam się, jak to naprawdę wyglądało. Nie przyszedł do mnie dlatego, że rozstał się z eks. Rzucił ją tylko i wyłącznie z mojego powodu, żeby mieć u mnie szanse. czyli już na starcie Cię okłamał? dobrze rozumiem?
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 16.06.2020 17:01
Duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz się w podobnej co ona sytuacji, to tylko kwestia czasu...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.06.2020 13:31
ciężko powiedzieć. jeżeli coś do siebie czujecie naprawdę to może warto spróbować? tylko ty bądź mądrzejsza od tamtej i jeśli zauważysz, że nawet ci się nie chce oświadczyć to bierz od razu nogi za pas bo szkoda życia. Ale może ciebie kocha i się zdeklaruje, nie można nikogo zmusić do miłości, widocznie tamtej nie kochał skoro była dla niego tylko dziewczyną
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.06.2020 13:28
była tylko dziewczyną, nic jej nie obiecywał.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie