Po tygodniu znajomości już wiem, że go kocham. Wyznać mu to?

Joasia nie ma wątpliwości, że to ten jedyny.
Po tygodniu znajomości już wiem, że go kocham. Wyznać mu to?
fot. Unsplash
05.05.2020

Nigdy nie wierzyłam w miłość od pierwszego wejrzenia. Nie znam nikogo, kto jej doświadczył i sama nie mam takich doświadczeń. Co nie oznacza, że nie można się zakochać w ekspresowym tempie. Mnie wystarczył zaledwie tydzień.

Zobacz również: 50 sposobów, aby okazać mu miłość bez użycia słów. Nie ma nic słodszego

Jeszcze kilka dni temu był po prostu fajnym chłopakiem, którego chciałam poznać. Dziś uważam go za tego jedynego. Może uznacie, że to trochę za wcześnie i jeszcze mogę zmienić zdanie, ale ja jestem tego pewna.

Wszystko się zgadza. Zarówno wygląd, jak i charakter.

Sporo przez ten czas rozmawialiśmy i z godziny na godzinę utwierdzałam się w przekonaniu, że lepszego już nie spotkam. Czy ma jakieś wady? Jasne, ale plusy przeważają nad drobnymi minusami. Nie jest ideałem, ale jest idealny dla mnie.

Zobacz również: Po jakim czasie w związku powinno paść wyznanie „kocham cię” i kto powinien je powiedzieć pierwszy?

Zastanawiam się, jak powinnam to rozegrać. Na pewno jestem też w jego typie, ale faceci zazwyczaj długo zwlekają z tego typu deklaracjami. Całkiem możliwe, że usłyszę to za pół roku albo później. A ja nie chcę już czekać.

Mam czyste intencje i nie chcę, żeby się przestraszył. Po prostu mam ochotę powiedzieć otwarcie, co tak naprawdę gra mi w duszy. Jeśli ucieknie, to widocznie nie był mnie wart. Jeśli zostanie, to jeszcze bardziej się zbliżymy.

Co myślicie? Powiedzieć mu to już teraz?

Joasia

Zobacz również: Niewiarygodne, jak szybko niektórzy wyznają miłość. Wystarczy im zaledwie...

8 % tak
92 % nie

Polecane wideo

Nie masz szczęścia w miłości? Prawdopodobnie wszystkiemu winny jest Twój znak zodiaku
Nie masz szczęścia w miłości? Prawdopodobnie wszystkiemu winny jest Twój znak zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (22)
Ocena: 4.68 / 5
gość (Ocena: 5) 05.05.2020 17:50
Widocznie to milosc od pierwszego wejrzenia z twojej strony, ale poczekaj z tym wyznaniem, faceci lubia troche zawalczyc o wzgledy kobiety a to moze mu sie nie spodobac ze tak latwo mu poszlo
odpowiedz
Pola (Ocena: 5) 05.05.2020 17:13
Chyba jaja sobie robisz serio
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.05.2020 15:05
Takie zachowanie jak Twoje występuje bardzo często w zaburzeniu osobowości typu borderline.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.05.2020 14:54
po tygodniu to się nawet dobrze nie znacie. Przedstawiacie się w dobrym świetle, ale dopiero za kilka miesięcy wyjdzie prawdziwe "ja" i niewiadomo, czy będziesz miała takie same odczucia co do niego, jak teraz. Daj sobie i wam czas na takie deklaracje, bo po tygodniu można co najwyżej być zauroczonym a nie zakochanym. Naprawdę daleka droga do prawdziwej miłości. Nie rób z siebie pośmiewiska i nic mu nie mów. Pokaż swoją siłę, samowystarczalność i pewność siebie a koleś sam będzie latał za tobą i pierwszy ci miłość wyzna.
odpowiedz
Czarująca (Ocena: 1) 05.05.2020 12:32
Jeżeli jakiś mężczyzna ci się podoba to nigdy mu tego nie mów, bo to jest największy błąd jaki możesz popełnić. I mówię to na podstawie autopsji.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie