Czy to moja wina, że facet zdradza ze mną swoją dziewczynę?

Justyna jest tą drugą, ale nie odczuwa z tego powodu wyrzutów sumienia.
Czy to moja wina, że facet zdradza ze mną swoją dziewczynę?
fot. Unsplash
02.04.2020

Sytuacja nie jest może najbardziej komfortowa, ale zdarza się. Kiedy go poznałam, wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jest w związku. Przez chwilę zastanawiałam się co dalej, ale jednak nie zerwałam kontaktu. Jestem wszystkiego świadoma, ale mimo to brnę w tę znajomość.

Zobacz również: 12 dowodów na to, że wcale go nie kochasz. Po prostu boisz się samotności

Cały czas mam nadzieję, że on wreszcie dokona wyboru i zostanę tylko ja. Na razie jestem niby tą drugą, choć z tego co mówi, to od dawna źle się między nimi dzieje. Po prostu szuka odpowiedniego momentu, aby to zakończyć.

Nadal mieszkają razem, bo trudno to tak nagle odkręcić.

Może trochę go tłumaczę, ale chyba jest tego wart. Pomijając ten dziwny układ, cała reszta jest spełnieniem moich marzeń. Przystojny, czuły, zaradny facet z głową na karku, który na dodatek mnie chce. Czego chcieć więcej?

Zobacz również: Na widok obrączki tracę rozum. Niechący rozbiłam już 3 małżeństwa

Kilka najbliższych osób wtajemniczyłam i niestety raczej mnie nie wspierają. Ich zdaniem spotykam się ze zdrajcą i sama mam sporo za uszami. Skoro wiem o jego dziewczynie, to jestem tak samo winna. Jakoś inaczej na to patrzę.

To on gra na dwa fronty i moim zdaniem ponosi pełną odpowiedzialność. Ja nikogo nie zdradzam i nie mam nic do stracenia. Mój partner ryzykuje sporo, ale widocznie wie, co robi. Jeśli ktoś ma coś na sumieniu, to raczej nie ja.

A Wy jak to widzicie? Czy ja też jestem temu winna?

Justyna

Zobacz również: Chłopak zdradził ją po 5 latach związku. Jej reakcja zachwyciła internautów

70 % tak
30 % nie

Polecane wideo

Te znaki zodiaku nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Oto ranking najbardziej niewiernych partnerów
Te znaki zodiaku nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Oto ranking najbardziej niewiernych partnerów - zdjęcie 1
Komentarze (36)
Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 5) 03.04.2020 10:52
To ja ci powiem jak to się skończy. Będzie cię bzykał aż się jego panna nie zorientuje i albo się pokaja chwilę i ta mu wybaczy a z tobą skończy albo go rzuci a wtedy przyjdzie do ciebie i naopowiada ci bzdur, że to on zakończył ten związek. Ty go oczywiście przyjmiesz z otwartymi ramionami naiwnie wierząc, że to ciebie wybrał. Następnie jak już mu spowszednieje seks z tobą zacznie się rozglądać za następna kochanka i to jej będzie opowiadał jaka to jesteś beznadziejna i będzie jej mydlił oczy, że czeka na odpowiedni moment żeby zakończyć związek z tobą. Nie bądź głupia i poszukaj kogoś dla kogo ty będziesz na pierwszym miejscu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.04.2020 21:26
Ty odpowiadasz za siebie on za siebie. To on jest w związku i on zdradza swoją dziewczynę. Ty nikogo nie zdradzasz. Każdy robi to co chce.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.04.2020 19:35
Kolejna która myśli "przy mnie się zmieni, bo przecież JA jestem taka wyjątkowa" ha ha 😄
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.04.2020 16:32
Hehe, z tego co piszesz to trudno Cię obwiniać za to że jesteś głupia, to nie Twoja wina
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.04.2020 16:27
Szczerze zrobi Tobie to samo co jej. Będziesz następna. Nie masz takich samych skrupułów jak on, więc mi Cię nie żal. Nie łudź się, że będziesz wyjątkowa, będzie to robił samo znajdzie sobie kogoś będąc w wiązku z Tobą (jak minie zauroczenie) i będzie czekał, aż się jego dziewczyna domyśli i sama zerwie. Ja byłam tą, którą zdradzał, a ona ,,TYLKO" koleżanką, naszą wspólną znajomą. Może lubisz rollercoastrey, adrenalinę to w tym tkwij. Życzę Ci by zrobił z Tobą to samo. Żal mi Cie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie