Czy dziewczynie pasują dredy?

Iwona zawsze marzyła o takiej fryzurze.
Czy dziewczynie pasują dredy?
fot. Unsplash
20.03.2020

To jest jedno z moich największych niespełnionych marzeń. Już w dzieciństwie wiedziałam, że kiedyś zrobię sobie taką fryzurę. Lata mijają, a jednak jeszcze się na to nie zdecydowałam. Coś mnie powstrzymuje, choć nadal uwielbiam ten styl.

Zobacz również: 9 błędów, przez które Twoje włosy zawsze wyglądają na przetłuszczone

Zawsze chciałam wyglądać na wyluzowaną i nie przejmować się cudzym zdaniem. Z wiekiem wcale nie jest łatwiej, bo dopiero wtedy zaczynasz rozumieć, że wszystko podlega ocenie. Ktoś może cię przekreślić z byle powodu.

Mimo wszystko nie zapomniałam o temacie i on cały czas do mnie wraca.

Ostatnio stwierdziłam, że jak nie spróbuję, to się nie przekonam. Zrobię sobie wreszcie upragnione dredy. Skoro mnie się podobają, są w moim stylu i wiele dziewczyn je nosi, to ja też mogę. Tym bardziej, że nie pracuję w biurze.

Zobacz również: Blond może mieć najróżniejsze odcienie. Ten został uznany za najpiękniejszy

Ktoś może pomyśleć, że to przejaw buntu, ale chyba jestem za stara. Mam 26 lat i już dawno mogłam się np. wytatuować, a jednak tego nie zrobiłam. Chodzi bardziej o fascynację tą stylistyką. Uwielbiam reggae, jestem wegetarianką i wszystko do siebie pasuje.

Nie wspomniałam tylko o jednym - aktualnie jestem wolna i chciałabym to w najbliższej przyszłości zmienić. Podejrzewam, że taka fryzura może nieco zmniejszyć moje szanse, ale w sumie nie jestem pewna.

Stąd moje pytanie - czy dziewczyna z dredami może być nadal atrakcyjna dla facetów?

Iwona

Zobacz również: Tunele w uszach mogą wyglądać całkiem ładnie, ale kiedy nam się znudzą... (MOCNA GALERIA!)

47 % tak
53 % nie

Polecane wideo

Każdy chciałby mieć takie włosy. Nawet kobiety zazdroszczą 8-latkowi fryzury
Każdy chciałby mieć takie włosy. Nawet kobiety zazdroszczą 8-latkowi fryzury - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.03.2020 19:07
Dredy śmierdzą, bo trudno je umyć. Lepiej zrób warkoczyki (najlepsze robią studentki z Afryki), są podobne, ale zawsze możesz je zdjąć, a dredy tylko zgolić! No i 90% mężczyzn dredy odrzucają.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2020 15:37
Rożnym facetom podobają się różne dziewczyny... Im bardziej jesteś w zgodzie ze sobą tym większe masz szanse spotkać kogoś kto będzie Tobą zachwycony i dobrze dopasowany. Nie oglądaj się na innych!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2020 10:30
Nie patrz na to co sądzą inni dla mnie aseksual e są np kobiety w ktortkich włosach dla innych dredy nie ma co myśleć o innych
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2020 10:03
Dziewczyna w dredach zazwyczaj jest kompletnie aseksualna. Jeśli chcesz wejść w stałą relację i nie chcesz ograniczać się tylko do środowiska reggae'owców, to nie polecam. Ale to oczywiście tylko Twój wybór.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2020 08:29
Dredy to cos obrzydliwego wg mnie. Ludzie ktorzy je maja, z automatu wygladaja na brudnych i zaniedbanych.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie