Jesteśmy razem już 6 miesięcy. Czy to normalne, że jeszcze nie wyznał mi miłości?

Dominika coraz bardziej się niecierpliwi.
Jesteśmy razem już 6 miesięcy. Czy to normalne, że jeszcze nie wyznał mi miłości?
fot. Unsplash
21.02.2020

Prawda jest taka, że żaden mój poprzedni związek nie przetrwał do tego etapu. Większość znajomości z chłopakami trwała maksymalnie 2-3 miesiące, a teraz jesteśmy razem już pół roku. Moim zdaniem to poważna sprawa.

Zobacz również: 12 powodów, dlaczego on jeszcze nie powiedział, że chce z Tobą być

Jak ludzie wytrzymują ze sobą tyle czasu, to chyba jednak coś ich łączy. Mogę powiedzieć, że ja go kocham, choć wolałabym, żeby on pierwszy mi to wyznał. Na razie czekam cierpliwie, ale nie wiem - może on jednak nie odwzajemnia tego uczucia?

Po 6 miesiącach chyba powinien się zdecydować, a jako facet wziąć sprawy w swoje ręce.

Bo ile można czekać? Przetrwaliśmy najróżniejsze sytuacje, bardzo się zbliżyliśmy i czas najwyższy nazwać sprawy po imieniu. Możliwości są dwie - albo jest bardziej nieśmiały, niż myślałam, albo po prostu nie chce mnie okłamywać.

Zobacz również: 25 rzeczy, których on nigdy nie zrobi, jeśli naprawdę Cię kocha

Chyba, że jestem w gorącej wodzie kąpana i to byłoby za wcześnie? Gubię się w domysłach, bo jak wspominałam - pierwszy raz jestem w tak poważnym związku. Ale ja naprawdę chciałabym wreszcie wiedzieć, na czym stoję.

Gdy tylko wyzna mi miłość, ja z czystym sumieniem odpowiem mu tym samym. Kilka razy wydawało mi się, że ma to na końcu języka, ale nic z tego nie wyszło. Potrafi okazywać czułość, a przez usta jakoś mu to nie przechodzi.

Czy Waszym zdaniem to normalne, że jeszcze tego od niego nie usłyszałam?

Dominika

Zobacz również: Pytania, które ujawnią całą prawdę o Waszej relacji. Poprawna odpowiedź jest tylko jedna

54 % tak
46 % nie

Polecane wideo

Zbyt piękna, by znaleźć miłość. Twierdzi, że z taką twarzą jest skazana na samotność
Zbyt piękna, by znaleźć miłość. Twierdzi, że z taką twarzą jest skazana na samotność - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.78 / 5
gość (Ocena: 5) 21.02.2020 20:59
Po co urządzacie sobie takie wyścigi? Przez to jesteś sfrustrowane.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.02.2020 15:59
Ja pierwszy raz usłyszałam te słowa po siedmiu miesiącach intensywnej znajomości. Właśnie mijają cztery lata odkąd jesteśmy razem i zanosi się, że ten związek będzie trwał i trwał. Oby do końca, bo nie wyobrażam sobie życia bez mojego mężczyzny. Każdy jest inny, aczkolwiek nie chciałabym usłyszeć tak ważnego wyznania zbyt szybko - bałabym się, że jest to nieszczere, albo pod wpływem pierwszego zauroczenia.
odpowiedz
Pola (Ocena: 5) 21.02.2020 14:09
Moj mi jeszcze pozniej powiedzial puerwszy raz ze mnie kocha i bylo to prawdziwe a nie tak walniete, w wakacje minie 10 lat naszego zwiazku
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.02.2020 10:54
Tylko jeden chłopak nie powiedział mi, ze mnie kocha. Okazało się, ze nie traktował mnie poważnie, a okazywał mi czułość i nawet zabrał na wakacje. Okazało się, ze rownolegle spotykał się z inną dziewczyna. Każdy, który mi mówił, ze mnie kocha, dosłownie szalał za mną. Jeśli nie mówi, to nie kocha.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.02.2020 10:32
Z mojego doświadczenia , a miałam 3 chłopaków zanim wyszłam za mąż , faceci bardzo szybko mówią kocham , aż za szybko bo po ok 2 tygodniach może do miesiąca , nie pamiętam dokładnie . Ja tak szybko się nie zakochuję i te słowa tak gładko mi nie przychodzą , ale powiem kocham jak już to poczuję , a to mi zajmuje z pół roku . Może i on tak ma , jak będzie pewny to wyzna miłość
odpowiedz

Polecane dla Ciebie