Chłopak przyjaciółki ewidentnie ze mną flirtuje. Udawać, że tego nie widzę?

Wiktoria nie wie, jak zareagować na jego zaloty.
Chłopak przyjaciółki ewidentnie ze mną flirtuje. Udawać, że tego nie widzę?
fot. Unsplash
18.02.2020

Uważam, że nie ma nic gorszego, niż brak kobiecej solidarności. Naprawdę nie mamy w życiu łatwo i powinnyśmy okazywać sobie wsparcie oraz zrozumienie. Lojalność jest bardzo ważna, bo nigdy nie wiadomo, kiedy same będziemy potrzebowały pomocy.

Zobacz również: „Moje własne 365 dni”. Historia Pauliny do złudzenia przypomina głośną powieść

Tyle w teorii, bo rzeczywistość trochę mnie przerasta. Znalazłam się w bardzo nieciekawej sytuacji. Czuję, że cokolwiek bym zrobiła, to i tak będzie źle. Zawsze kogoś zranię i w efekcie mogę wiele stracić.

Chodzi o chłopaka mojej przyjaciółki, który zaczął się do mnie... przystawiać.

To znaczy - odnoszę takie wrażenie, a raczej nie jestem przewrażliwiona. Od pewnego czasu jakoś tak dziwnie się do mnie uśmiecha, rzuca dwuznacznymi tekstami, a równocześnie narzeka na swoją dziewczynę.

Zobacz również: 6 rzeczy, których wcale nie musisz robić w związku. Można się bez nich obyć

Układa się to w jedną całość i zaczynam się niepokoić. Na 90 procent on wysyła mi sygnały. Jeśli na nie odpowiem, wtedy już na pewno nie da mi spokoju. Oczywiście nie mam takiego zamiaru, bo przyjaźń jest dla mnie najważniejsza.

Tylko nie wiem, co w tej sytuacji zrobić. Robi się coraz bardziej niezręcznie, a ja nie umiem sobie z tym poradzić. Jak jej o tym powiem, wtedy pewnie mi nie uwierzy i stracę bardzo bliską osobę. Kiedy zwrócę jemu uwagę - będzie wiedział, że odczytałam jego intencje.

A może powinnam udawać, że tego nie widzę i czekać aż da sobie spokój? Pomóżcie!

Wiktoria

Zobacz również: „To właśnie dlatego mężowie was zdradzają”. Kobiety oburzone po słowach znanego blogera

53 % tak
47 % nie

Polecane wideo

Nie może wychodzić z domu i umawiać się z chłopakami. Podobno jest zbyt piękna
Nie może wychodzić z domu i umawiać się z chłopakami. Podobno jest zbyt piękna - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.02.2020 23:47
Powiedz prawdę przyjaciółce, zanim stanie się coś złego, w przyjaźni szczerość jest najważniejsza
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2020 19:02
dawałabym do zrozumienia że za nim nie przepadam, ignorowałabym itd. Nie ma sensu mówić o tym przyjaciółce bo nie uwierzy albo uzna że to ty go uwodzisz. Jeśli jest zakochana/zaślepiona to nawet w nagrane sytuacje nie uwierzy. Może powiedzieć że to żarty albo że po prostu chciał być miły. Zakochane laski potrafią nie widzieć tego czego nie chcą :) Szkoda przyjaźni zwłaszcza że przyłapany facet lubi zwalić winę na dziewczynę
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 18.02.2020 17:57
nie ma sensu mówić mu cokolwiek wprost bo on, wiadomo, będzie udawał głupa który nie wie o co chodzi. lepiec jeśli się go zapytasz "co masz na myśli" póki nie powie wprost czego od ciebie chce. jeszcze lepiej jeśli uda ci się to nagrać i wtedy możesz się zastanowić nad pokazaniem tego nagrania kolezance..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2020 17:37
Po prostu postaraj się go nagrać w kilku takich sytuacjach. Nie będziesz musiała nikogo przekonywć :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2020 14:31
Musisz powiedzieć mu wprost że ma się nie dostawiać bo jest bez szans i że to ostatnie ostrzeżenie i powiesz przyjaciółce . Miałam kiedyś podobną sytuację , że chłopak koleżanki się do mnie dostawiał , w sensie przyjaźnie ze mną rozmawiał i żartował i ja nie odbierałam tego jako podryw ale ta koleżanka na mnie naskoczyła , że co to ma być że on flirtuje ze mną i jak ja bym się poczuła gdyby to mój chłopak do niej się dostawiał . Było mi wtedy przykro , ale może miała rację... I po tym spotykałyśmy się osobno już bez tego jej chłopaka , ten związek długo nie potrwał a my dalej się kumplujemy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie