Czy w walentynki wysłać SMS-a do byłego? Kiedyś wiele nas łączyło

Ewelina chce poprawić humor byłemu chłopakowi.
Czy w walentynki wysłać SMS-a do byłego? Kiedyś wiele nas łączyło
fot. Unsplash
11.02.2020

Rok temu zabrał mnie do restauracji, były kwiaty, prezenty i wyznania miłości. W tym miało być podobnie, ale oboje doszliśmy do wniosku, że jednak nie potrafimy być razem. Miłości w naszym związku nie brakowało, ale mieliśmy różne oczekiwania.

Zobacz również: „Mój eks ułożył sobie życie, a ja wciąż jestem sama…”

Każde z nas miało własny styl życia i zupełnie inne potrzeby. Przy okazji jesteśmy też strasznie uparci, więc nie udało nam się tego pogodzić. Mogliśmy to zakończyć albo nadal się frustrować. Dobrze się stało, choć wciąż za nim tęsknię.

Od 4 miesięcy mamy bardzo sporadyczny kontakt.

Wiem tylko, że on jeszcze nikogo sobie nie znalazł, a ja nawet nie zaczęłam szukać. Walentynki spędzimy więc jako single i pomyślałam sobie, że mogłabym się do niego odezwać. Napisać chociaż kilka miłych słów.

Zobacz również: Jak sprawić, by facet pragnął Cię po zerwaniu?

Chciałabym mu życzyć miłego dnia, nawiązać do przeszłości, a może nawet wspomnieć, że zawsze będzie mi bliski. Oczywiście bez żadnych podtekstów, bo nie chcę się z nim schodzić. Próbowaliśmy i nie wyszło, więc szkoda nerwów.

Chodzi o bardziej przyjacielski, niż miłosny gest. Rozstanie nie zmieniło tego, że nadal uważam go za bardzo wartościowego i porządnego faceta. Zależy mi na tym, żeby chociaż 14 lutego nie chodził smutny, bo z dobrych źródeł wiem, że ostatnio trochę oklapł.

Myślicie, że to dobry pomysł?

Ewelina

Zobacz również: Miesiąc po rozstaniu mój eks ma już nową dziewczynę. To mnie dobiło

11 % tak
89 % nie

Polecane wideo

Te znaki zodiaku to prawdziwi stalkerzy. Obsesyjnie podglądają swoich byłych w mediach społecznościowych
Te znaki zodiaku to prawdziwi stalkerzy. Obsesyjnie podglądają swoich byłych w mediach społecznościowych - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.02.2020 20:03
Jeżeli go zranilaś to odczep się od niego, jeżeli nie myślisz o powrocie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.02.2020 17:01
Nie ośmieszaj się dziewczyno.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.02.2020 14:26
A w życiu! Mnie kiedyś były przesłał pocztą kwiatową bukiet róż z liścikiem.. Wkurzałam się bo mocno nawywijał dlatego się z nim rozstałam. Kwiaty były bardzo ładne więc je zatrzymałam, ale to tyle. Uważam, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.. Gdyby bylo dobrze to związek by się nie skończył..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.02.2020 11:07
Ale bzdury . Jakoś wcześniej nikt nie świętował Walentynek i nikt nie był smutny z tego powodu . Mimo , że nie jestem singielką to Walentynki mogą dla mnie nie istnieć , tak samo jak Halloween , oba te święta są mega kiczowate , jak widzę te wielkie serducha z napisem love to czuję zażenowanie . Świętuję tylko swoje i innych urodziny bo to moje indywidualne święto i nikt mi go nie narzuca . A ten Twój pomysł jest słaby , rozstaliście się to nie ma sensu spotykać się w Walentynki tylko po to by się pocieszać , bo samotni jesteście , wielkie mi halo . Bycie singielką też ma swoje zalety , byłam i dobrze mi było wtedy , nie gorzej niż jak już z kimś jestem
odpowiedz
Mmm (Ocena: 5) 11.02.2020 10:22
Slowo klucz „byly”. Mozesz podziękować jezeli on do Ciebie napisze, ale pierwsza nie pisz. Poza tym to swieto zakochanych. Jak chcesz się z nim przyjaznic to wyslij zyczyenia na dzien przyjaciela 9 czerwca
odpowiedz

Polecane dla Ciebie