Chłopak mnie zdradził i twierdzi, że to wina kochanki. Uwierzyć mu?

Roksana nie odrzuca jego wersji wydarzeń.
Chłopak mnie zdradził i twierdzi, że to wina kochanki. Uwierzyć mu?
fot. Unsplash
25.01.2020

Zawsze mu powtarzałam - nie oczekuję od ciebie bogactwa, wystawnego życia i przytakiwania na każdym kroku. Wystarczy, że będziesz mnie kochał i zachowasz wierność. Lojalność jest największą wartością, a zaufania nie da się odbudować.

Zobacz również: 9 bardzo wstydliwych pytań, które powinnaś wreszcie zadać facetowi

No to się nagadałam, bo wreszcie wyszło szydło z worka. Zdradził mnie z przypadkową dziewczyną i to na imprezie, na której też byłam. Nie doszło do najgorszego, ale całowali się przed dobrych kilkanaście sekund.

Dostałam cynk od znajomych, którzy go przyłapali. Mam nawet filmik.

Z takim dowodem nie mógł nawet dyskutować, więc się przyznał. Ale nie do zdrady. Według niego całą winę za tę sytuację ponosi tamta dziewczyna. To ona go obłapiała i niemal zmusiła do pocałunku. On się tylko temu poddał.

Zobacz również: 13 sygnałów, które świadczą o tym, że czas się rozstać. To martwy związek

Podobno sam z siebie nigdy by o czymś takim nie pomyślał. Ona była jednak strasznie nadgorliwa. Na chwilę stracił czujność i nieszczęście gotowe... Wiem jak absurdalnie to brzmi i nie mam zamiaru go bronić. Zastanawiam się tylko, czy może być w tym chociaż odrobina prawdy.

On był pod wpływem alkoholu. Z dobrych źródeł wiem, że ona od początku się na niego czaiła. Zaatakowała od razu, kiedy tylko na chwilę odeszłam. Takie są fakty, a reszta to interpretacja. Ja nie do końca wiem, co powinnam zrobić.

Najpierw stwierdziłam, że to absolutny koniec. Ale może powinnam uwierzyć jego tłumaczeniom i dać mu jeszcze jedną szansę?

Roksana

Zobacz również: 25 rzeczy, których on nigdy nie zrobi, jeśli naprawdę Cię kocha

14 % tak
86 % nie

Polecane wideo

Te znaki zodiaku nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Oto ranking najbardziej niewiernych partnerów
Te znaki zodiaku nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Oto ranking najbardziej niewiernych partnerów - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4.9 / 5
Julka (Ocena: 5) 23.02.2020 14:10
Moim zdaniem to zdrada. Poza tym jak chcesz się całować z innymi ludźmi to znaczy, że chyba nie bardzo zależy Ci na partnerze. Ja mam do tego twarde podejście, po tym jak musiałam wynajmować detektyw Skrzypek z Wrocławia żeby udowodnić zdradę mojego byłego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.01.2020 00:16
Wygnać dziada... dostałby takiego kopa na rozpęd ,ze na zakręcie by nie wyrobił. Biedny normalnie rzuciła się na niego a on się poddał , chwilo trwaj xd
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.01.2020 17:40
No tak bo mężczyźni to takie bezwolne istoty które polecą na każdą "nadgorliwą". Może to bardziej winny był alkohol i jego słaby kręgosłup moralny?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.01.2020 05:24
Dobrze że nie upadł i nie wpadł jej między nogi penisem
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 25.01.2020 18:30
Musisz być mocno zakompleksiona skoro wciąż siedzisz z takim ruch.aczem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie