Nie dostałam zaproszenia na wieczór panieński. Zbojkotować ślub?

Patrycja nie rozumie, dlaczego kuzynka o niej zapomniała.
Nie dostałam zaproszenia na wieczór panieński. Zbojkotować ślub?
fot. Unsplash
21.08.2019

W życiu nie czułam się tak odtrącona. Dla mnie sprawa była oczywista, że skoro moja kuzynka wychodzi za mąż, to zaprosi mnie też na wieczór panieński. Zwłaszcza, że przez rok studiów mieszkała ze mną pod jednym dachem. Rodzice użyczyli jej pokój.

Zobacz również: LIST: „Koleżanki zorganizowały mi BEZNADZIEJNY wieczór panieński. Zrzuciły się chyba po 20 zł”

Zawsze miałyśmy dobry kontakt, znam jej narzeczonego, a nasze rodziny regularnie się spotykają. Teraz nagle dowiaduję się po fakcie, że impreza jest już w ten weekend i nikt nie raczył mnie o tym poinformować.

Co prawda nie znam jej świadkowej, która wszystko organizuje, ale gdyby kuzynka chciała, to by o mnie wspomniała.

Inne dziewczyny z rodziny mają tam być. Moja siostra też dostała zaproszenie, ale mieszka za granicą i nie mogła się wyrwać. Dla mnie miejsca zabrakło i jest mi z tego powodu strasznie przykro. Nie wiem o co chodzi, skoro nic takiego się nie wydarzyło.

Zobacz również: „Zorganizowałam wieczór panieński mojej przyjaciółce. Zabawa wymknęła się spod kontroli...”

Poszperałam na Facebooku i wiem już dokładnie, gdzie i kiedy się spotykają. Chodzi o inne miasto, ale przecież mogłabym tam spokojnie podjechać. Szkoda tylko, że nikt mnie nie chce. Nawet niedawno gadałam z kuzynką i pominęła temat.

Wiadomo, że nie pójdę tam nieproszona, ale to mnie boli. Poczułam się jak jakaś trędowata, chociaż niczego złego nie zrobiłam. Nagle jakieś wielkie tajemnice i uniki. Zastanawiam się, co powinnam w tej sytuacji zrobić. Zaproszenie na ślub dawno potwierdziłam.

Myślicie, że powinnam zbojkotować wesele, skoro tak mnie potraktowano?

Patrycja

Zobacz również: Wierząca dziewczyna stworzyła regulamin wieczoru panieńskiego. Zszokowała koleżanki

44 % tak
56 % nie

Polecane wideo

Julia Wieniawa na imprezie. Rzeczywistość KONTRA Instagram
Julia Wieniawa na imprezie. Rzeczywistość KONTRA Instagram - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
Gdzie_masz_sumienie? (Ocena: 5) 11.09.2019 01:44
Powiem tak: niezła z ciebie kuzyneczka, jeśli przez coś takiego chcesz zepsuć komuś z rodziny najważniejszy dzień życia. Postaw się na jej miejscu- przed ślubem ma bardzo dużo na głowie i najprawdopodobniej nawet jej do głowy nie przyszło, ze możesz czuć się wykluczona. Swoją drogą chyba dobrze cię wyczuła- bo jak w ogóle można planować zepsucie ślubu komuś z kim się tyle czasu mieszkało.... powinnaś się wstydzić i mocno zastanowić gdzie jest twoja moralność dziewczyno!!! Mowię poważnie- gdzie Twoje sumienie!? Może kiedyś powiedziałaś coś nie tak, lub kuzynka ma inne powody- np. finansowe... Nie jesteś pępkiem swiata! I może sama rusz głową jak by to było, gdyby ktoś ci bliski postanowił wyrządzić ci przykrość w takim dniu. Ps. Niemal zawsze wiadomo od kogo jest ta pusta koperta
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.08.2019 21:05
Ja bym poszła. Z pustą koperta, bukietem róż, wystrojona w najlepsze
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.08.2019 13:52
Skoro zaproszone zostały inne kobiety dziewczyny z twojej rodziny A jedynie Ty jedna nie, to zadzwoniła bym do kuzynki i odwołała swoją obecność na ślubie i weselu z tekstem że "masz swoje powody".
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.08.2019 12:58
A moze po prostu ona nie umie sie zachowywac porzadnie np. po alkoholu i dlatego jej nie zaprosili? Nie chca miec burd czy niezrecznych sytuacji.. Ja tez nie zapraszam osob, ktore po alkoholu dostaja malpiego rozumu i sa w stanie np. rozbierac sie albo wyzywac wszystkich dookola
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.08.2019 08:02
Mam dwie kuzynki, za którymi kiedyś skoczyłabym w ogień. Jeszcze rok temu byłyśmy bardzo blisko, widywałyśmy się, telefony, rozmowy na kamerkach. Potem kontakt zaczął się urywać, o ślubie jednej z nich dowiedziałam się z fejsa, druga się pochwaliła ale dała do zrozumienia, że nikt od "jej" strony (pochodzi z patologicznej rodziny) nie zostanie zaproszony... Cóż, trzeba się z tym pogodzić i nie pchać się na siłę w życie kogoś, kto Cię nie chce
odpowiedz

Polecane dla Ciebie