Czy zgodzić się na wyjazd chłopaka z kumplami?

To byłaby nasza pierwsza tak długa rozłąka i zupełnie sobie tego nie wyobrażam.
Czy zgodzić się na wyjazd chłopaka z kumplami?
Fot. Unsplash
04.07.2019

Mój chłopak, z którym jestem od trzech lat chce wyjechać beze mnie po raz pierwszy na wakacje. Wcześniej zawsze wyjeżdżaliśmy razem, a to ze znajomymi na biwak, a to sami na kilka dni w góry czy nad morze. W tym roku zaczęłam nową pracę, zostałam sekretarką w dużej hurtowni i niestety nie mogę na dzień dobry dostać urlopu. Za to Adam ma w te wakacje aż miesiąc wolnego, więc nie dziwię mu się, że chce wyjechać gdzieś dalej niż tylko na weekend nad jezioro.

Zobacz także: Mój chłopak jest psychopatą

Już wcześniej czułam, że coś kombinuje, a wczoraj przyszedł do mnie i powiedział, że już ma zaklepany z kumplami domek nad morzem, bo jest taka piękna pogoda i nie chce siedzieć w czterech ścianach. Byłam wściekła, że zarezerwował coś bez mojej zgody, bez żadnej rozmowy! Oczywiście powiedziałam mu to i tak od słowa do słowa się pokłóciliśmy. Wiem, że nie mamy już po 16 lat (mamy po 22), żeby się kłócić o byle co, ale dla mnie to niezwykle istotna sprawa!

Oczami wyobraźni widzę, jak będzie wyglądał ten ich wypad. Mój chłopak jest bardzo przystojny i czasami widzę, jak inne dziewczyny z miasta na niego patrzą… Wystarczy kilka piwek, słońce, luz, wakacje i on poczuje się wolny. Dziewczyny, znacie chłopaków, wiecie jak łatwo ich zakręcić. Boję się, że Adam nie zapanuje nad sobą i mnie zdradzi! Najgorsze jest to, że tylko on i jeszcze jeden jego kolega mają dziewczyny, a pięcioro pozostałych kumpli nikogo nie ma, nic ich nie trzyma. Wiadomo, jaka będzie atmosfera.

Nie przeżyłabym tego, gdybyśmy się musieli rozstać, bo on mnie zdradził, to takie poniżające. Wiem, wiem, zaufanie w związku to podstawa, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże, same rozumiecie… Stąd moje pytanie – jak się popłakałam i powiedziałam Adamowi, że nie chcę, żeby beze mnie jechał, on tak od niechcenia obiecał, że nigdzie się nie rusza i zostanie ze mną. Ale wiem, że będzie miał mi za złe, więc rozważam, żeby jednak się zgodzić. Nie chcę wyjść na zazdrośnicę, ale czuję, że jeśli on wyjedzie, to ja nie prześpię spokojnie ani jednej nocy. To byłaby nasza pierwsza tak długa rozłąka i zupełnie sobie tego nie wyobrażam.

Puścić go?

Iza

 

73 % tak
27 % nie

Polecane wideo

Te znaki zodiaku to prawdziwi mistrzowie ghostingu. Znikają bez śladu!
Te znaki zodiaku to prawdziwi mistrzowie ghostingu. Znikają bez śladu! - zdjęcie 1

Komentarze (23)

Ocena: 4.65 / 5
Kasia (Ocena: 5) 04.07.2019 22:26
Pozwolić mu jechać? Puścić go? A co Ty jego matka czy partnerka...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.07.2019 17:45
w punkt!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.07.2019 17:15
Oni będą tam się bawić w kolejarza.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.07.2019 14:00
U nas samodzielne wyjazdy to norma. Każdego roku mamy kilka wspólnych, ale też ja jadę gdzieś z koleżankami (city break, narty, spa, panieńskie) i mój chłopak jeździ z kumplami na motory, narty, kawalerskie, itp. Dla mnie to tak oczywiste, że każdy potrzebuje trochę przestrzeni dla siebie, że naprawdę nie wiem w czym problem. :) Mamy 27 i 29 lat i naprawdę w tym wieku powinno się już nieco dojrzalej podchodzić do związków. I żadne z nas nie ma czarnych wizji o zdradach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.07.2019 12:14
Mój mąż nigdy nie czuł potrzeby umawiać się z kumplami na mieście a tym bardziej gdzieś z nimi wyjeżdżać. Twierdzi że ze mną imprezy są najlepsze i nie musi niczego szukać poza domem. No ale jak ktoś jest w związku ze zbyt rozrywkowym facetem to różnie się to może skończyć. Znam parę historii już byłych żon i dziewczyn które na początku twierdziły że podoba im się ten układ gdzie ich partnerzy piątkowe wieczory spędzają z kumplami i że to dobrze bo one same mogą spedzic czas ze swymi znajomymi zamiast z chłopakami/mężami. Później zaczęły narzekać że trwa to zbyt często/długo a w końcu albo dochodziło do zdrady albo koleś okazywał się tak niedojrzały że wprost twierdził że woli kumpli od małżeństwa i posiadania dziecka.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie