Na kolejną randkę przyszedł ubrany tak samo. Czy dać sobie z nim spokój?

Dla Magdy to niedopuszczalny błąd.
Na kolejną randkę przyszedł ubrany tak samo. Czy dać sobie z nim spokój?
fot. Pixabay
13.06.2019

W sprawach uczuciowych jestem naprawdę ostrożna. Nie obiecuję sobie zbyt wiele i cierpliwie czekam na rozwój wydarzeń. Tym razem miałam jednak bardzo dobre przeczucie. To może być ten. A wypadałoby go znaleźć, bo mam 31 lat.

Zobacz również: Jak ubiera się zakochany facet? Po tych ciuchach rozpoznasz, że jemu na Tobie zależy

Poznaliśmy się przypadkiem. Byłam załatwić coś służbowo w innej firmie, on mnie przyjął i coś zaiskrzyło. Zadzwonił kilka godzin później, bo na szczęście zostawiłam mu wizytówkę. Miły, czarujący, na nic nie naciskał.

Na randkę umówiliśmy się zaledwie kilka dni później i było wspaniale. Chciałam kolejnej.

Ta też się odbyła i miałam jeszcze lepsze wrażenie. Nie licząc pewnego szczegółu. Ostatnio spotkaliśmy się trzeci raz i znowu to samo. Niby super, ale spokoju nie daje mi jedna kwestia - on za każdym razem był tak samo ubrany.

Zobacz również: Wszyscy śmieją się z umięśnionego modela. „Kto kazał mu to ubrać?!”

Niczego nie przeoczyłam. Dokładnie te same charakterystyczne spodnie i koszula. Mam nadzieję, że pierze je regularnie, ale dla mnie to już trochę przesada. Człowiek powinien jednak nosić różne rzeczy, żeby pokazać swój styl czy nastrój.

Z tego wynika, że on ma jeden w miarę elegancki komplet. A co nosi normalnie? Tego niestety się nie dowiedziałam. Nie zdziwiłabym się, gdyby to były dresy. Też jedne i te same. Jako estetka nie do końca potrafię się z tym pogodzić. Wychodzi na to, że to koleś bez klasy, a nie daj Boże brudas.

Dać sobie z nim spokój?

Magda

Zobacz również: Weszła do autobusu i poczuła fetor. Teraz apeluje: „Panowie, myjcie siusiaki!”

21 % tak
79 % nie
5 ubrań, dzięki którym każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy
5 ubrań, dzięki którym każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 3.57 / 5
gość (Ocena: 5) 14.06.2019 09:26
Po prostu pogadaj z nim o modzie, ubieraniu się, randkach. Pamiętaj o przysłowiu: „Czym skorupka za młodu …”. Być może nie wyniósł pewnych nawyków z domu, może rodzice klepali biedę i nie było ich stać, więc teraz nie umie, nie jest przyzwyczajony. Wiem to z własnego doświadczenia. Idźcie razem na zakupy i pokaż mu co Ci się podoba. Jeśli Ci zależy na tej znajomości zachowuj się jak jego przyjaciółka – pokaż, przekonaj, pomóż.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 13.06.2019 19:28
Mam mnóstwo koszulek w tym samym stylu i kolorze, o mnie pewnie też myślą że noszę ciągle to samo. Co z tego skoro jest to czyste, wygodne i dobre jakościowo?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.06.2019 16:49
No nic dziwnego, ze nadal jestes sama w tym wieku. Majac takie myslenie nadal bedziesz…
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.06.2019 13:27
a moze kupil pare takich samych koszul do pracy? spotkaj sie z nim ze dwa razy na neutralnym gruncie gdzie bedzie musial ubrac co innego i zobaczysz. jest to dziwne ale nie znaczy, ze jest brudasem czy, ze trzeba go od razu skreslac. masz 31 lat i nic dziwnego, ze jestes sama skoro skreslasz facetow za takei glupoty
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.06.2019 10:57
Tak olej go bo jesteś za głupia żeby się z Tobą spotykać
odpowiedz

Polecane dla Ciebie