Córka ma 32 lata i nigdy nie przedstawiła mi chłopaka. Powinnam się niepokoić?

Jej życie uczuciowe pozostaje dla Alicji wielką tajemnicą.
Córka ma 32 lata i nigdy nie przedstawiła mi chłopaka. Powinnam się niepokoić?
fot. Unsplash
28.05.2019

Wydawało mi się, że mam z nią dobry kontakt. Jako dziecko i nastolatka mówiła mi o sobie dosłownie wszystko, czasami chyba zbyt szczegółowo. Później zaczęły się jakieś młodzieńcze tajemnice, ale na pewno była ze mną szczera. Nie licząc kwestii uczuciowych.

Zobacz również: LIST: „Wszyscy współczują mi samotności. Ciągle pytają, kiedy wreszcie kogoś sobie znajdę!”

Albo wstydziła się o tym mówić, albo nie miała o czym. Faktem jest, że nigdy nie słyszałam o żadnym jej chłopaku, a tym bardziej żadnego nie poznałam. Kiedyś coś tam wspominała o sympatii. Może tylko po to, żebym przestała się niepokoić.

Lata mijają i nic się w tej kwestii nie zmienia. Dziś jest po trzydziestce i ani widu, ani słychu. Żadnego kolegi, a tym bardziej materiału na męża.

Samotna 32-latka to nie jest chyba do końca normalna sytuacja. Albo ma pecha, albo coś jest z nią nie tak. Tylko ja tego nie widzę. To ładna, inteligentna i zaradna dziewczyna. Powinna mieć spore powodzenie.

Zobacz również: Właścicielki tych imion prędko nie wyjdą za mąż. Jeszcze długo będą pannami

A może ma, ale z tego nie korzysta? Pytanie tylko, dlaczego. Nawet nie wiem, jakie ona ma plany na przyszłość. Bo założenie rodziny to perspektywa coraz bardziej się oddalająca. Teoretycznie nic mi do tego i niech żyje po swojemu, ale serce matki cierpi.

To nie tak, że koniecznie chcę mieć zięcia i wnuki, dlatego ją cisnę. Absolutnie nie. Marzę tylko o tym, żeby była szczęśliwa, a we dwoje na pewno jest to łatwiejsze. Nawet nie wiem, w jaki sposób mam z nią o tym teraz rozmawiać, bo to dorosła kobieta.

Myślicie, że powinnam się niepokoić jej samotnością?

Alicja

Zobacz również: „Rodzina i znajomi uważają, że przegrałam życie, bo skończyłam 34 lata i nie mam męża”

29 % tak
71 % nie

Polecane wideo

Twój znak zodiaku zdradza, jaką jesteś singielką
Twój znak zodiaku zdradza, jaką jesteś singielką - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.05.2019 10:37
Skoro jest taka ładna i zaradna i w ogóle ach och ech - to może jest kochanką prezesa i ma zakaz mówienia o tym :P Albo jest aseksualna ALBO ma to w d.upie. Matka, nie wtrącaj się i tyle.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.05.2019 10:15
Mysle ze moze byc lesbijka. Bo tak to by wspominala „ a jakis palant „ czy cos
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.05.2019 07:13
"Ładna, inteligentna i zaradna dziewczyna" - ile ja razy już to słyszałem. Tak było za każdym razem gdy byłem w okresie po rozstaniu z dziewczyną. Koleżanki matki, ciotki, różne znajome próbowały mnie swatać z jakąś córką znajomej czy koleżanki z roboty taką właśnie "fajną, zaradną, ładną" dziewczyną po trzydziestce, która nie wiedzieć czemu jest sama. Doszło do kilku spotkań i raz dziewczyna miała silny odchył w stronę Kościoła, raz była na 99% lesbijką, tylko ukrywała to przed wszystkimi, a w pozostałych przypadkach była całkowicie oddana swojej pracy do tego stopnia, że na spotkaniu posługiwała się językiem korporacji. A że ja jestem fachowcem, a nie garniturkiem w korpo, to już widać było po minie dziewczyny że jestem skreślony, bo nie pracuję na żadnym rozwojowym stanowisku, nie zajmuję się jakimiś arcyciekawymi projektami, a moja praca jest bardzo przewidywalna. Za chwilę nawiązywała do ambicji, no bo przecież powinienem aspirować wyżej (tylko po co?), rozwijać się (dzieciństwo mam już za sobą) i generalnie cały czas za czymś gonić. No bo skoro ona jak sama twierdzi stawia sobie wysoko poprzeczkę, to i ja muszę. No i jestem z taką dziewczyną, która ma wywalone na karierę, rozwój i nie jest kobyłą żeby sobie jakieś poprzeczki stawiać, żyje na luzie, a te ideały po 30stce z tego co mi wiadomo nadal samotnie pławią się w blasku swojej doskonałości.
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 28.05.2019 00:42
Sugerujesz, że może być lesbijką ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie