Odkryłem, że moja dziewczyna po kryjomu objada się słodyczami. Zwrócić jej uwagę?

Arek jest zaniepokojony jej wstydliwą tajemnicą.
Odkryłem, że moja dziewczyna po kryjomu objada się słodyczami. Zwrócić jej uwagę?
fot. Unsplash
10.04.2019

Jestem ostatnią osobą, która wyśmiewa innych z powodu ich wyglądu czy stylu życia. Zupełnie nie o to mi chodzi. Po prostu uważam, że jeśli jestem z kimś i druga połowa coś przede mną ukrywa, to pewnie ma jakiś problem. W tym konkretnym przypadku chodzi o słabość mojej dziewczyny.

Zobacz również: „Fit” jedzenie, przez które przytyjesz i zrujnujesz swoje zdrowie. Nie daj się nabrać!

Oficjalnie bardzo o siebie dba, a problemy z delikatną nadwagą to kwestia hormonów. Ok, przyjąłem do wiadomości i nic mi do tego. Będę ją kochał bez względu na figurę. Ale teraz okazuje się, że to nie do końca prawda. Ona po kryjomu się objada.

Znalazłem ewidentne dowody, których nie zdążyła uprzątnąć. Wcześniej nic tego nie zdradzało.

Każde z nas ma swój samochód. W ostatni weekend wybrała się na pogaduchy do przyjaciółki, a ja postanowiłem zrobić jej przyjemność. Auto zostawiła przed blokiem, więc wziąłem je na myjnię i chciałem jeszcze posprzątać w środku.

Zobacz również: Co dietetyczne napoje gazowane robią z naszym ciałem i mózgiem? Lepiej to przeczytaj...

Zmroziło mnie, kiedy zobaczyłem zawartość schowka. Nigdy wcześniej tam nie zaglądałem. W środku było tak dużo papierków po batonach, cukierkach i słodkich rogalikach, że aż się wysypywały. A podobno nie jada takich rzeczy. Z kolei w bagażniku był worek z taką samą zawartością.

Mało? Coś mnie podkusiło i w domu zajrzałem do jej części szafy. Za swetrami ukryła pudełko pełne wafli, krówek, żelków i tym podobnych przekąsek. Dodam, że w mojej obecności nie jada takich rzeczy. Wręcz na mnie krzyczy, kiedy jej proponuję coś słodkiego. Dlatego jej zachowanie nie może być do końca normalne.

Nie wiem, dlaczego ona się tak objada. Czemu robi to po kryjomu. Myślicie, że powinienem z nią na ten temat porozmawiać?

Arek

Zobacz również: 6 przerażających faktów o chipsach. Już nigdy ich nie zjesz

91 % tak
9 % nie
Dieta zapisana w gwiazdach. To powinien jeść każdy znak zodiaku
Dieta zapisana w gwiazdach. To powinien jeść każdy znak zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.04.2019 19:06
Warto z nią porozmawiać. Może potrzebuje pomocy psychologa. To może mieć związek z zajadaniem stresu, uzależnieniem od cukru albo np. co gorsza z bulimią.Dobrze by było delikatnie poruszyć ten temat.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2019 18:38
Mam taki sam problem jak twoja dziewczyna, tyle że ja zjadam słodycze przy moim facecie, nie chowam się z tym, i nie zważam nawet na jego kręcenie głową na to. To on przede mną chowa wszędzie słodycze po szafkach i schowkach, a ja nieraz je znajduję i mu podkradam :)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.04.2019 10:24
Może jest uzależniona od słodyczy (cukru) i boi się do tego przyznać? Trzeba z nią na spokojnie porozmawiać. Tylko uważaj, bo może wpaść w furię, że np ją sprawdzasz czy grzebiesz w jej rzeczach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2019 08:48
Ukrywa bo ma dość uwag na temat swojego wyglądu i ciągłego zaglądania w talerz.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.04.2019 00:51
Jak w takich błahych sprawach Cię oszukuje, to prawdopodobnie w innych poważniejszych tym bardziej. To co ona robi to za normalne nie jest.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie