Czy umówić się na randkę z fryzjerem? To mało męski zawód

Olga myślała, że w tej branży pracują wyłącznie geje.
Czy umówić się na randkę z fryzjerem? To mało męski zawód
fot. Unsplash
14.03.2019

Nie wiem czy to stereotyp, czy może bardziej fakt. Ale do tej pory jak trafiałam na faceta pracującego w salonie piękności, to od razu było widać, ze jest gejem. Nie mam nic do homo, to się po prostu wyczuwa. W tej branży stanowią zdecydowaną większość.

Zobacz również: Byłam w związku z gejem. Opowiem Wam, jak odkryłam jego prawdziwą orientację...

Wydaje mi się, że to kwestia ich wrażliwości, delikatności, dobrego gustu i zmysłu artystycznego. Jakoś nie wyobrażam sobie męskiego heteryka, który upina mi włosy albo maluje paznokcie. To się ze sobą gryzie. A może jednak nie zawsze?

Ostatnio poznałam na imprezie chłopaka, który specjalizuje się w koloryzacji włosów. I podobno wpadłam mu w oko.

Krótko mówiąc - on koniecznie chce mnie zaprosić na randkę. Nie ma mojego numeru, więc próbuje to załatwić przez wspólną znajomą. Mam jej odpowiedzieć i wtedy przekaże mój numer. Szczerze? Nie wiem, co mam zrobić.

Zobacz również: Jesteś w związku z homofobem? Uważaj, on może być KRYPTOGEJEM!

Niby przystojny i sympatyczny, ale ma w sobie coś takiego miękkiego. W końcu to artysta i specjalista od urody. Może jestem uprzedzona, ale biorę pod uwagę, że może to być kryptogej. Niektórzy z nich wchodzą w związki z kobietami, żeby zadowolić swoje rodziny.

Nie mówię, że akurat on mnie może tak oszukać. Jednak te podejrzenia skądś się biorą. Gdyby wykonywał inny zawód, to może nie miałabym aż tylu wątpliwości. Ten stereotyp jest jednak silny i zazwyczaj słuszny.

Czy powinnam mimo wszystko dać mu szansę?

Olga

Zobacz również: EXCLUSIVE: Spowiedź geja żyjącego z kobietą

85 % tak
15 % nie

Polecane wideo

Ścięcie włosów to najlepsza decyzja, jaką podjęły w życiu
Ścięcie włosów to najlepsza decyzja, jaką podjęły w życiu - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 5) 03.01.2021 22:51
Boże dziewczyno co ty masz za problemy . Znam fryzjera który ma żonę i dzieci żaden tam gej . Ludzie są nie normalni
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 29.03.2019 21:34
Nie bądź uprzedzona. Przyjmij propozycję randki i zapoznaj się z nim, najwyżej nic z tego nie wyjdzie. Nie każdy fryzjer musi być homo, a tego, z tego co zrozumiałam, nawet nie znasz. Poza tym fajnie było by mieć faceta którego obchodzi wygląd :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2019 14:49
Nie zachowuj się jak mentalna wieśniara. ;p Nie każdy fryzjer to gej - w tym zawodzie jest też wielu facetów heteroseksualnych. Jeśli ten, o którym piszesz jest dobrym mężczyzną, to się z nim umów. No i pomyśl, że jego zawód dla Ciebie może tylko dodatkową korzyścią.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2019 12:34
Samo wykonywanie jakiegoś zawodu nie robi z faceta homo, ale jeśli jej przeszkadza jego wrażliwość, to nie ma sie co pchać w taką relację. Tu już mówimy o charakterze, zawód jest tylko odbiciem pewnych cech, a i to nie zawsze się sprawdza. Mój mąż wykonuje dosyć 'meski' zawód, ale gdyby mi powiedział, że chce zmienić branże na fryzjerstwo albo krawiectwo, to skakalabym z zachwytu. Trudno znaleźć dobrego fryzjera i krawca :) marzy mi się taki po ręką!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2019 11:56
Co z tego ze fryzjer? Jak meski i nie gej, to co to takiego?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie