Czy to możliwe, że dziewczyny mnie nie chcą, bo jeżdżę starym samochodem?

Jarek podejrzewa, że źródłem jego miłosnych problemów jest auto.
Czy to możliwe, że dziewczyny mnie nie chcą, bo jeżdżę starym samochodem?
fot. Unsplash
18.12.2018

Nigdy nie uważałam kobiet za materialistki. Takie się zdarzają, ale faceci też miewają nierówno pod sufitem. Mało to takich, którzy dla pieniędzy zrobią wszystko? Jednak niedawno zacząłem się nad tym zastanawiać. Uderzyły mnie słowa kolegi.

Zobacz również: Faceci pracujący w tych zawodach mają problem z wiernością. Zdradzają na potęgę

Żaliłem mu się, że ostatnio nie mam szczęścia do dziewczyn. Pierwszy kontakt jakoś łapiemy, ale później one się nagle wycofują. Jego zdaniem problem może leżeć w tym, że nie jestem dla nich "odpowiednią partią".

Dziwnym trafem one zawsze się ode mnie oddalają, kiedy widzą mój samochód.

Jedną zaprosiłem na randkę. Podjechałem po nią, a ona w ostatniej chwili stwierdziła, że dziś nie może. Już się nie odezwała. Druga chciała mnie lepiej poznać, wyszliśmy z klubu na parking i to samo. Nagle zmieniła zdanie.

Zobacz również: Ile trzeba zarabiać, by godnie żyć? Polakowi na przeżycie wystarczy 1467 zł

Może coś w tym jest i kobiety oceniają nas po tym, czym jeździmy? Ja nie mam bmw, ani mercedesa. To stary opel, którego dostałem na osiemnastkę od ojca. Zmieniał wtedy auto, ja robiłem prawo jazdy i tak zostało. Od kilku lat tłukę się tym gratem.

Czy jestem z tego dumny? Nie, ale ważne, że jeździ. Na ten moment nie mogę sobie pozwolić na nową brykę.

Ale jeszcze chwila i nie będę miał wyjścia. Trzeba będzie się gdzieś zapożyczyć, skoro ma na tym cierpieć moje życie uczuciowe. Z takim samochodem drugiej połowy chyba naprawdę nie znajdę. Myślicie, że to rzeczywiście może być dla dziewczyn problem?

Jarek

Zobacz również: Nie stać Cię na nowy samochód i egzotyczne wakacje? Jesteś BIEDNA!

50 % tak
50 % nie
Dziewczyny oszalały na punkcie PIĘKNEGO GENIUSZA. Ma 25 lat, 181 IQ i boskie ciało
Dziewczyny oszalały na punkcie PIĘKNEGO GENIUSZA. Ma 25 lat, 181 IQ i boskie ciało - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
J92 (Ocena: 5) 18.01.2019 08:47
Zależy czego chcesz, jak Pannę na jedną noc ew. na romansik kilkutygodniowy to zmieniaj. Normalna dziewczyna sama będzie miała auto, podobnie stare jak Twoje i dobre serce. Jak szukasz wśród pustaków, to cóż. Taka prawda, że za przeciętną się nie obejrzy facet, za ślicznotką owszem. A prawda taka, że musisz mierzyć tam gdzie Cię stać. Albo miłość do hajsu albo miłość do drugiego człowieka...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.12.2018 00:05
Oczywiście możesz się zapożyczyć nawet i na Maserati. Tylko że do wożenia pustaków służy Żuk z plandeką i to możesz powiedzieć tym królewnom.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.12.2018 21:59
,,Trzeba będzie się gdzieś zapożyczyć, skoro ma na tym cierpieć moje życie uczuciowe....,, - A może po prostu daj szansę jakiejś przeciętnej, normalnej dziewczynie, która z zachowania i wyglądu nie jest materialistycznym kurviszonem, nie szokuje zachowaniem i nie jest sztuczną ,nadmuchaną lalką ? Wy faceci sami sobie jesteście winni, i to nie samochód jest problemem, tylko wy i to, gdzie lokujecie swoje uczucia. Te szare myszki nie mają u was żadnych szans, bo wam imponują same plastikowe pustaki, które mają gowno we łbie, ot taka prawda.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 18.12.2018 15:56
Jeśli to Audi to tak.Kazdy posiadacz tego auta to prymitywny i agresywny bezmózg.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 18.12.2018 09:10
"Uważałam"? A niby to Jarek pisał
odpowiedz

Polecane dla Ciebie