Czy w czasie upałów dziewczyna z cellulitem może nosić szorty? Zuza

Nie jestem idealna, ale nie mam też zamiaru dusić się w długich spodniach.
Czy w czasie upałów dziewczyna z cellulitem może nosić szorty? Zuza
fot. Unsplash.com
10.08.2018

Przyznam, że do zadania pytania zainspirowała mnie historia tej dziewczyny wyrzuconej z centrum handlowego za zbyt odważny strój. Sama nie mam idealnego ciała, ale nie mam zamiaru chodzić w długich spodniach. Noszę podobne szorty, a mam chyba jeszcze większy cellulit od niej.

Zobacz również: 19-latka wyrzucona z centrum handlowego za WULGARNY strój. Pokazała zdjęcia

Może jestem trochę szczuplejsza, ale na pewno ludzie mogą mi wiele zarzucić. Przepraszam - modelką nie jestem. Dlatego na wybieg się nie pcham. Po prostu sobie żyję i jak temperatura wzrasta do 32 stopni, to zakładam krótkie spodnie.

Czy zdarzają się dziwne spojrzenia i głupie komentarze? Tak, ale co zrobić...

A może ja jestem wobec siebie za mało krytyczna i powinnam coś zmienić w swoim wizerunku? Dlatego proszę Was o zdanie. Zdradźcie, co tak naprawdę myślicie o dziewczynach z cellulitem, które noszą takie szorty. Popieracie wolność czy może jednak odradzacie, bo strasznie to wygląda?

Zobacz również: Spotkał na plaży pulchną dziewczynę, która wstydziła się założyć bikini. Teraz chce jej coś powiedzieć

Instynkt samozachowawczy podpowiada, że odsłanianie nóg to nie jest najlepsza opcja dla mnie, ale z drugiej strony - ja siebie całkiem lubię i nie chcę się dusić w czasie takich upałów. Tylko nie mówcie mi, że przewiewne spodnie będą dobrym rozwiązaniem, bo próbowałam i było mi za gorąco.

Czy nieidealna dziewczyna może pokazać trochę ciałka?

Zuza

Zobacz również: Po zobaczeniu tych zdjęć już nigdy nie założysz dziurawych jeansów latem. Boli na sam widok!

85 % tak
15 % nie
Nigdy nie kupuj tych ubrań. One to zrobiły i teraz wszyscy się z nich śmieją
Nigdy nie kupuj tych ubrań. One to zrobiły i teraz wszyscy się z nich śmieją - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.08.2018 13:53
Jasne, że może. Mieszkam w Grecji, tutaj wszyscy chodzą w szortach, nie ważne czy mają niedowagę czy sporą nadwagę i nikt na to uwagi nie zwraca.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.08.2018 15:25
Ja jestem bardzo szczupła (mam niedowagę), a mam cellulit i galaretowate nogi. Nie noszę szortów, bo mam wrażenie, że wszyscy będą patrzeć na mnie z obrzydzeniem, chociaż sama widząc na ulicy kobiety z odsłoniętymi, niedoskonałymi nogami nie zwracam na to żadnej uwagi.
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 10.08.2018 10:53
A ja mam to gdzieeś! Jest gorąco i nie mam zamiaru parzyć dupska w długich spodniach! Nie obchodzi mnie to co ludzie o tym myślą. To mnie ma być dobrze a nie im.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.08.2018 07:38
Ja sama jestem szczupłą, ale mam callulit, z którym walczę. Nie noszę krótkich szortów, bo źle bym się w nich czuła, raz że mam ten cellulit, a dwa że dla mnie to mało eleganckie i kojarzy się z nastolatkami. Wolę założyć zwiewna sukienkę, spódnice, bądź spodenki zasłaniające uda również lekko zwiewne. A ty rób jak uważasz, jak się nie czujesz źle w nich, no to trudno noś.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.08.2018 05:55
Nie widzę nic złego w tym aby osoba z niedoskonałościami chodziła w krótkich spodenkach czy spódnicy. Nikt nie jest doskonały. Jeśli komuś się nie podoba niech odwróci wzrok. Cellulit czy krzywe nogi nikogo ani nie krzywdzą, ani nie obrażają.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie