Czy z taką pensją mam szansę znaleźć dziewczynę? Darek

Współczesne kobiety szukają raczej facetów, którzy za wszystko zapłacą.
Czy z taką pensją mam szansę znaleźć dziewczynę? Darek
fot. Unsplash
03.08.2018

Zawsze się śmieję, kiedy ktoś twierdzi, że pieniądze szczęścia nie dają. Mnie jakoś ich brak w niczym nie pomaga. Wręcz przeciwnie - uważam, że przez biedę jestem skazany na samotność. Bo wynagrodzenie 2,5 tysiąca na rękę miesięcznie to przecież bieda. Takie odnoszę wrażenie, jak rozmawiam z niektórymi dziewczynami.

One mają strasznie duże wymagania. Najlepiej, gdyby same nie musiały pracować, a facet zapewni im wszystko, co najlepsze. Zapłaci za mieszkanie, kupi telefon, zabierze na wakacje. Fajna bryka też by się przydała. Z taką stawką nie mam szans spełnić ich oczekiwań.

Niedawno jedna zostawiła mnie bez słowa. Podobno chodzi o różnicę charakterów, ale wiem, że bardziej o kasę.

Zobacz również: „Dziewczyna zbyt wiele ode mnie wymaga. Mam być bardziej romantyczny i lepiej zarabiać” (Historia Marcina)

Dlatego proste pytanie, bo może nie ma sensu się starać i lepiej sobie odpuścić. Czy z taką pensją mam w ogóle szansę znaleźć kogoś sensownego? A może wszystkie kobiety tak bardzo koncentrują się na portfelu i z góry jestem skazany na niepowodzenie? Na razie z moich obserwacji wynika, że coś w tym jest.

Oficjalnie mówią o tym, że facet ma być czuły i troskliwy. Wygląd bez znaczenia, stan konta oczywiście też. Ale dziwnym trafem przystojniak w drogiej bryce może przebierać w kandydatkach, a na mnie żadna nawet nie spojrzy. Głupi i brzydki raczej nie jestem.

Pogodzić się z samotnością, zanim jakimś cudem nie awansuję, czy próbować dalej?

Darek

Zobacz również: Internautki wyśmiały jej pierścionek zaręczynowy. „Gdybym dostała coś takiego, od razu bym go rzuciła”

67 % tak
33 % nie
Tak wyglądają NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe w Polsce. Ceny zaczynają się od 85 zł!
Tak wyglądają NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe w Polsce. Ceny zaczynają się od 85 zł! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Bozek (Ocena: 5) 29.09.2018 21:30
Mój syn również ma 2.500, to samo mi powiedzial, odpowiedzialam jemu ze jest czas, ze spotkasz taką ktora będzie kochać ciebie a nie pieniądze. Na mowilam syna aby wyjechal z tego kraju. Posluchal mnie wyjechal, ma dobra i dobrze platna prace. Po 3miesiacach poznal bardzo fajna normalna dziewczynę. Jest teraz szczęśliwy. Glowa do góry
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.08.2018 12:18
Zawsze mozna prace zmienic, rozwijać sie i zarobki beda rosły
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.08.2018 12:17
A ja uwazam ze jest zle. Facet powinien byc zaradny, pracowity, ambitny i przedsiebiorczy. Powinien moc utrzymać rodzinę. Zadna madra kobieta, która chce dzieci i poczucie bezpieczeństwa nie zainteresuje sie takim facetem. Chyba ze sama zarabia kokosy, ale wtedy to chyba tym bardziej oczekuje od faceta, ze bedzie na podobnym poziomie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.08.2018 09:54
Jakbyś miał tysiąc mniej to mógłby być problem, nie jest źle.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie