Czy przestałam go pociągać? Chłopak dziwnie reaguje, kiedy proponuję mu seks. Ewa

Czy przestałam go pociągać? Chłopak dziwnie reaguje, kiedy proponuję mu seks. Ewa
10.07.2018

Mam pewien problem, dość intymny, dlatego piszę z pytaniem o Wasze zdanie.

Znam się z chłopakiem od 5 miesięcy. Ja mam 23 lata, on 28, jesteśmy razem, kochamy się... No i sprawa tutaj się komplikuje, bo zawsze, gdy on chce zbliżenia, to nie odmawiam, ale kiedy ja chcę, to mnie całkowicie olewa, udaje że nie widzi, odtrąca i zbywa. Dziś już nawet zrobił mi awanturę, kiedy chciał jechać do kolegi i zapytałam czy na długo, bo chciałabym się z nim kochać.

Nawrzeszczał, że jest mi potrzebny tylko do seksu, że zawsze mam ochotę. Próbuję od dłuższego czasu z nim rozmawiać, ale na moje pytania nie odpowiada, reaguje na nie agresją słowną i z palca wyssanymi teoriami odbiegającymi zupełnie od tematu. 

Zobacz również: W tych dniach i godzinach nie licz na seks. Wtedy nikt nie ma ochoty na igraszki

Dodam, że we wcześniejszych związkach nie było takiego problemu, jest pierwszym chłopakiem, którego nie interesuje seks, chyba że chodzi o zaspokojenie tylko jego potrzeby, bo podczas stosunku on dojdzie i na tym się współżycie kończy. 

Czy jestem ubrana, w bieliźnie, czy nago, jemu to nie robi żadnej różnicy, podczas gdy poprzedni moi partnerzy sami zdzierali ze mnie ubranie i to ja od nich nie mogłam się opędzić, to tu jest odwrotnie.

Nie jestem brzydka, ani gruba, zazwyczaj podobam się facetom, ale zaczynam się martwić, czy ze mną jest coś nie tak, czy z nim? Podczas stosunku nie jestem bierna, wręcz przeciwnie, więc o co chodzi? Czy normalne jest tak egoistyczne podejście do seksu z jednoczesnym ignorowaniem moich potrzeb?

Ewa

Zobacz również: To dzieje się z ciałem, kiedy przestajesz uprawiać seks. 7 dramatycznych skutków ubocznych

61 % tak
39 % nie

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.07.2018 18:14
chory na głowę, rozumiem jakby kopał rowy 24 na dobrę... ale no proszę..Jesteś młoda, z nim nie uprawiasz seksu, a gdzie tu czas zeby spróbować nowych pozycji czy poekseprymentować z ukochanym? On cie nie kocha
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.07.2018 17:23
Jedzie do kolegi, a tobie odmawia seksu ? I wszystko jasne - on jest pedziem, nie wiem, jak mogłaś tego nie zauważyć. Który facet odmówi bzykania kobiecie ?! Chyba tylko pedał, albo jakiś aseksualny fanatyk, i nie, nie ma takich typów facetów. Każdy hetero facet NIGDY nie odmówi kobiecie, chyba że jest styrany po 12godzinnej pracy... Na twoim miejscu zapaliłaby mi się czerwona lampka w głowie.
zobacz odpowiedzi (1)
hmm (Ocena: 5) 10.07.2018 15:58
może gej abo fanatyk religijny , albo aseksualny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.07.2018 15:46
Dziewczyno uciekaj od niego. Zamiast uciekać to Ty się jeszcze zastanawiasz czy go może nie pociągasz. On nawet nie potrafi normalnie porozmawiać o seksie. Po co Ci ktoś kto ignoruje Twoje potrzeby??? Uciekaj.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.07.2018 08:16
Uciekaj od niego, ten typ tak ma
odpowiedz

Polecane dla Ciebie