Czy sprzedać dziewictwo za 3 tys. zł? Będę miała na wakacje. Wiktoria, 18 l.

Czy sprzedać dziewictwo za 3 tys. zł? Będę miała na wakacje. Wiktoria, 18 l.
06.07.2018

Mam 18 lat i dalej jestem dziewicą. Wiem, że to dziwne, ale tak jest. Dziewczyny w moim wieku mają to za sobą, a ja dalej czekam. Nie mam ciśnienia na tym punkcie, ale chciałabym się już pozbyć tego ciężaru. Czuję się jak dziecko i chcę to zmienić. Chciałabym to zrobić, a do tego jestem tak biedna, że nie mogę nigdzie wyjechać na wakacje. Może to połączyć? Widziałam ogłoszenia dziewczyn, które sprzedają dziewictwo. Trochę dziwne, ale mnie by to urządzało. Nie byłoby dziewictwa i miałabym pieniądze na wyjazd.

Zastanawiam się, czy nie napisać takiego ogłoszenia i wybrać kogoś fajnego. Facetów z pieniędzmi jest sporo i pewnie nie jeden by chciał się ze mną spotkać. Według mnie to nie prostytucja, bo nie chodzi tylko o zarobienie. Poczułabym się jak prawdziwa kobieta i mogłabym sobie gdzieś odpocząć. Jedno spotkanie i byłoby po problemie. Nikomu o tym nie mówiłam, ale to chyba nic strasznego?

Trochę się boję bólu, ale muszę zacisnąć zęby i to zrobić. Modlę się, żeby nie trafić na jakiegoś chorego zboczeńca, który zrobi mi krzywdę. 

Zobacz również: To chyba najdroższa dziewica na świecie! Na ile wyceniła swoją cnotę?

Jeśli będzie to normalny facet, to nie powinno być tak źle. Gdyby zapłacił za moje dziewictwo dobre pieniądze, to pod koniec sierpnia może wyjechałabym wreszcie nad morze? Nigdy tam nie byłam. W domu się nie przelewa, więc wakacje spędzamy w domu. Ja już tak nie chcę.

Jedyna praca w miejscowości to zbiór owoców, ale to strasznie męczące, a wypłaty są niewielkie. Musiałabym tam chyba pracować kilka miesięcy, żeby wyjechać na kilka dni. Za dziewictwo mogę wziąć nawet 2-3 tysiące. Tak piszą inne dziewczyny, więc chyba taka jest tego cena. Mogłabym zrobić sobie prawdziwe wakacje i zostałoby też coś na potem. 

Jeszcze się trochę waham, ale to jedyny pomysł, który mam. Nigdzie tak szybko sobie nie dorobię. Przy okazji nie będę już jedyną dziewicą we wsi. Są jeszcze inne, ale to dzieci. W moim wieku to dziwne. Chciałam najpierw spróbować seksu z jakimś kolegą, ale potem nie mogłabym prosić o tak duże pieniądze. Jak dziewczyna była ruszana, to traci swoją wartość. Spróbować?

Wiktoria

Zobacz również: Obrotna 18-latka: „Zamierzam sprzedać cnotę! Pieniądze przeznaczę na...”

31 % tak
69 % nie

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 4.14 / 5
gość (Ocena: 2) 06.07.2018 21:22
Jezu, jedyna dziewica na wsi. Jesteś zd średniowiecza? A poza tym jak wytłumaczysz rodzicom nagły przypływ gotówki? Na ulicy znalazłaś?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2018 19:24
zrób to ale weź lepszą kasę. pójdź do koleżanki która ma zajebisty wystrój w domu, zrób sobie parę zdjęć w super pozach, erotycznych ale z klasą, a potem wyceń się na conamniej 2 razy tyle. powodzenia! (nie pokazuj twarzy na zdjęciach)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2018 17:31
Słabo się cenisz. Jak chcesz już dać dupy, to chociaż zgarnij za to sensowną kasę.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 06.07.2018 17:27
Tak - kariera ku*wy stoi przed tobą otworem. Do dzieła. Fajna praca. Polecam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2018 11:10
Na zbiorze owoców można wyciągnąć w miesiąc 2 tys albo wiecej. Weź sie za robotę to pod koniec sierpnia pojedziesz na wakacje. Posrane w tych łbach juz totalnie mają niektóre panny. Dziewictwo to taki straszny problem, wielki wstyd. Widzę, że skoro w wieku 18 lat nie masz żadnej koleżanki dziewicy to musisz się obracać w puszczalskim towarzystwie. A zresztą każdemu znajomemu opowiadasz na wstępie czy już z kimś spałaś? Skoro nie czujesz się kobietą ponieważ masz błonę dziewiczą to ta twoja kobiecość jest raczej niewiele warta
odpowiedz

Polecane dla Ciebie