Uprawiam seks, ale chyba nadal jestem dziewicą. Czy to możliwe? Anastazja

Uprawiam seks, ale chyba nadal jestem dziewicą. Czy to możliwe? Anastazja
28.06.2018

Mam 17 lat i niedawno zaczęłam współżyć z chłopakiem. Zrobiliśmy to dopiero kilka razy i on jest moim pierwszym partnerem. Bałam się tego, bo słyszałam o tym, że na początku boli, pojawia się krew i w ogóle horror. No, ale spróbowaliśmy i nic się nie stało. On nawet chyba podejrzewa, że nie byłam już dziewicą. A byłam na pewno, bo kiedy miałam to robić? W podstawówce? Na szczęście nic nie powiedział, więc problem z głowy. Tak jakby, bo ciekawi mnie co innego.

Zastanawiam się, czy my to jakoś źle robimy, czy o co chodzi... Dlaczego za pierwszym razem nic mnie nie bolało, ani nie krwawiłam? Czy ja nie mam błony dziewiczej? A może nie udało mu się przez tych kilka razy jej przebić? Ja naprawdę tego nie rozumiem i się tak zastanawiam – może ja dalej jestem czysta? Nie wiem jak to możliwe, ale nic więcej mi nie przychodzi do głowy.

Zobacz również: 21-letnia dziewica radzi, jak zachować cnotę: „Nigdy nie pokazuj się w stroju kąpielowym”

Może nawet to jest możliwe, że za pierwszym razem był za delikatny i nie naruszył błony. Ale kilka kolejnych razy to samo? Nie pojawiła się nawet kropelka krwi i nie czułam dosłownie żadnego oporu. Nie wydaje mi się, żebym mogła się urodzić bez błony. Kiedyś na pewno tam była.

Pewnie to głupie pytanie w tym momencie, ale czy jest możliwe, żebym ja cały czas była dziewicą? Nie żeby mi na tym jakoś zależało, ale jestem po prostu ciekawa.

Czy takie rzeczy się zdarzają? Przysięgam, że z nikim wcześniej nie byłam!

Anastazja

Zobacz również: Policzyli, ile jest dziewic wśród 26-latek. Takiego wyniku nikt się nie spodziewał

25 % tak
75 % nie

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 28.06.2018 09:43
Jeśli zadajesz tak durne pytania, jak "czy po seksie dalej jestem dziewicą", to polecam zostawić jego uprawianie, aż dojrzejesz i zdobędziesz trochę więcej wiedzy na jego temat.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2018 07:36
Powinnaś się cieszyć, że tak gładko poszło. Niektóre dziewczyny dostają dużego krwotoku i mają grubą błonę przez co bardzo cierpią w wyniku prób jej przerwania. Błona może zostać przerwana w wyniku masturbacji, używania tamponu bądź przy wysiłku fizycznym.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2018 07:02
Kult kawałka skóry wiecznie żywy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2018 06:56
Jeśli uprawiasz jakąkolwiek formę seksu to nie jesteś dziewicą. Dziewictwo nie opiera na przerwaniu błony dziewiczej. Gdyby tak było, dziewczyny, które np. manipulując za ostro tamponem naderwały sobie błonę dziewiczą, a nie uprawiały seksu nie byłyby już dziewicami, a mentalnie nadal nimi przecież są.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie