Narzeczony nie chce disco polo na weselu. Ma rację? Iza

23.06.2018

W tym roku wychodzę za mąż, a ślub (jak wiadomo) wiąże się z wieloma decyzjami, które trzeba podjąć dużo wcześniej. Ja i mój narzeczony musimy szybko się zdecydować, kto zapewni nam muzykę. On jest trochę snobem i jego znajomi podobnie i nie wyobraża sobie, żebyśmy mieli zapłacić zespołowi grającemu disco polo itp., a ja znów nie wiem jak moi znajomi mieliby się wyluzować przy DJ-u albo (CO GORSZE!) kwartecie smyczkowym – bo i takie pomysły miała jego rodzina!

Jestem normalną dziewczyną z małego miasta i już w liceum pojęłam, że Polacy najlepiej bawią się przy „Białym misiu”, „Żono moja”, „Cudownych rodziców mam” czy „Zabiorę cię właśnie tam” i nie ma w tym nic złego! M., którego bardzo kocham, czasami zachowuje się jak snob, np. mimo że lubi jedzenie z KFC, nigdy nie zjadłby na miejscu, żeby nikt go przypadkiem nie nakrył. Jak jedziemy na wakacje to broń Boże nie do Egiptu, bo to „straszna wiocha”. Jak idziemy na kolację, to najlepiej na sushi, bo to stylowe bardziej niż  pospolita kuchnia włoska. No i teraz znowu – uznał, że weselne hity to niezły przypał i zarządził DJ-a, a jego rodzice wymyślili, że lepszy byłby kwartet smyczkowy, no ale ten pomysł to wyśmiałam na starcie.

Zobacz również: Waszym zdaniem: Piosenka, której na pewno NIE BĘDZIE na moim weselu

Z mojej strony gości będzie więcej na weselu o ponad 50 osób, więc chyba to ja powinnam mieć głos decydujący w sprawie muzyki. On jednak twierdzi, że to z jego strony jest więcej młodych ludzi, którzy będą chcieli tańczyć, a z mojej większość ciotek i wujków, którzy przychodzą się najeść.

Jak to było u was? Jaka muzyka się sprawdza? Miałyście zespół, DJ-a, czy jakoś inaczej to rozwiązaliście? POMOCY!!! Chciałabym mieć argumenty! Oczywiście nie pokażę tego listu i komentarzy narzeczonemu, bo by się wściekł, ale potrzebuję wiedzy!!!

Iza

Zobacz również: Piosenki ZAKAZANE na weselu. Goście nienawidzą ich słuchać

64 % tak
36 % nie

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.08.2019 09:32
Przykro mi cie zawieść. Ale polska wieś nie wyglada obecnie jak myślisz. Osoba prowadzaca 100 ha gospodarstwo do bardziej przedsiebiorca niż rolnik. Zajmuje się produkcją, handlem, pozyskiwaniem funduszy unijnych. A to czy słucha disco polo czy to ma jakiekolwiek znaczenie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.06.2018 15:26
Disco polo to jakaś masakra jest. Ani muzyki, ani tekstu o wokalu już nie wspominając. Nawet z 3 promilami nie jestem w stanie przy tym się bawić.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.06.2018 00:00
Masakra tylko nie disco polo-jak moj ojciec to puszczał na cały regulator to musiałam zamykać okna,bo sie wszyscy ze mnie smiali pozniej.Przecież to sa takie prostackie utwory,a muzykę disco polo to żadna sztuka zagrać-rytmy na to samo kopyto i te prostackie słowa w piosenkach. Ja pamietam jak byłam dzieckiem i puszczali disco polo np na weselu kuzynki to kazdy miał pozniej takie wiesniackie zachowanie,sie schlali prawie wszyscy,pozniej kazdy kazdego kochał po pijaku i całował i te teksty Edziowskie "tjeee Heniek ja cie kocham". Ludzie co słuchają disco polo to wg moich obserwacji sa strasznie prości i czesto brak im kultury np bekna przy stole i sie kuzwa cieszą z tego wiesniaki... Moze ktos ma inne doswiadczenia niewiem-ja pisze o swoich. Twoj narzeczony ma dużo racji-zamiast wiesniackich "zono moja" powinno byc cos bardziej z klasa i na poziomie
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.06.2018 16:19
Boszzzzze, pomijając tego DJa na weselu, jak ty możesz być z kimś tak ograniczonym umysłowo ?! Wakacje w Egipcie nie, bo wiocha ?! Nie wiocha, tylko niebezpiecznie jak już coś. Jedzenie z KFC , czy restauracje włoskie to wiocha według niego, a japońskie z sushi to takie ,,eksclusive,, ? Serio ?! Chyba dla nowobogackich jak on, ale dla normalnych ludzi to normalne. Kim on k*rwa jest że się tak wywyższa ?! Sam pewnie z wiochy pochodzi, bo mu słoma z butów wystaje, a disco polo na weselu nie chce.. Ja bym na pewno nie brała ślubu z kimś takim a już na pewno bym z kimś takim w związku nie była ...bo zalatuje wiochą mentalną.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.06.2018 13:56
"jaka muzyka na weselu – ja chcę disco polo, narzeczony klubową?" tak się wcześniej nazywał ten list
odpowiedz

Polecane dla Ciebie