Czy małe stopy oznaczają, że facet ma niewielki interes? A., 24 l.

Czy małe stopy oznaczają, że facet ma niewielki interes? A., 24 l.
30.05.2018

Mam dziwne pytanie, ale kto pyta, ten podobno nie błądzi. Kilkanaście dni temu poznałam chłopaka, który wydaje się całkiem miły. Widzieliśmy się od tego czasu kilka razy i można powiedzieć, że w weekend byliśmy na pierwszej prawdziwej randce. W sumie to podoba mi się coraz bardziej, ale do niczego jeszcze nie doszło. Zastanawiam się, czy w ogóle powinno. Nie chcę wyjść na głupią, ale dla mnie budowa faceta ma znaczenie. Mówię też o miejscu intymnym.

Chłopak jest wysoki i zgrabny, ma normalne dłonie (palce średniej długości), ale przy tym bardzo malutkie stopy. Takie stópki bardziej. Skoro ja noszę 39, to on maksymalnie 37. Jak jakieś dziecko. Nie chciałam zwracać na to uwagi, ale jak tak siedzieliśmy obok siebie i patrzyłam pod nogi, to moje wystawały sporo, a jego prawie nie było widać. Niezbyt to dla mnie męskie i wiadomo, z czym to się może wiązać.

Zobacz również: Ratunku, mój chłopak ma małego! 7 powodów, dlaczego to nie problem

Nie lubię takich teorii, ale akurat ta się zawsze u mnie sprawdzała. Według mnie im większa stopa u faceta, tym faktycznie ma większe przyrodzenie. Co prawda widywałam się do tej pory z takimi lepiej wyposażonymi, ale po takich malutkich nóżkach spodziewam się najgorszego. Prawda jest taka, że dla mnie to oznaczałoby koniec znajomości. Sprawy intymne są dla mnie ważne i jak natura mu poskąpiła, to tego nie przeskoczę. Może to niedojrzałe, ale tak jest.

No i teraz nie wiem – brnąć w to dalej i się rozczarować? Jestem prawie pewna, że niczym mnie nie zaskoczy. Chyba, że negatywnie. Czy wycofać się teraz i go nie ranić? Bo jak przyjdzie co do czego, on się obnaży, a ja go potem zostawię, to przecież skończy się dla niego jakąś traumą...

Zaryzykować? Uciec?

A.

Zobacz również: Po czym poznać, że ON MA DUŻEGO? (Analizujemy dłonie, stopy & nos)

53 % tak
47 % nie

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
M (Ocena: 5) 05.06.2018 14:32
Uwierz mi, że to nic nie znaczy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.05.2018 20:58
To jak spotkasz chłopaka bez stóp to oznacza że penisa też nie ma?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.05.2018 15:42
jesteś za głupia na seks. nie pozdrawiam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.05.2018 14:49
chyba dopoki nie sprawdzisz sama to sie nie dowiesz?to nie jest regula wiec bez sensu byloby odrzucic tego chlopaka bo moze sie okaze ze ma jednak duzego
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.05.2018 11:31
Co za debil, ile Ty masz lat?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie