Czy buty na wesele muszą być nowe? Chcę pójść w starych, które noszę od kilku tygodni. Ewelina

22.05.2018

Kupiłam sobie kilka tygodni temu buty na obcasie. Nie są jakieś super, ale tylko w jednym sklepie znalazłam swój rozmiar, a na dodatek pasujące na szerokość. Mam problem nie z samą długością buta, ale właśnie jego szerokością. Zazwyczaj stopa mi się nie mieści albo bardzo mnie obcierają po bokach. Te są idealne, więc chodzę w nich często.

Do pracy, na zakupy, na imprezy, dosłownie wszędzie. Nie dzień w dzień, ale kto mnie zna, ten na pewno je już kilka razy widział. Teraz szukam kolejnej pary na ślub koleżanki, ale nic nie mogę znaleźć. Te, które mam, byłyby idealne, ale jednak dużo osób mnie już w nich widziało...

Jest obcas, kolor pasowałby mi do sukienki, ale chyba nie wypada.

A może nie powinnam się tym przejmować? Jak myślicie? Jeśli o mnie chodzi, to chętnie poszłabym w nich na taką imprezę. Noszę je już jakiś czas, ale nie zdążyły się zniszczyć. Z zewnątrz wyglądają prawie jak nowe. Tylko podeszwa jest trochę wytarta, ale kto mnie tam będzie oglądał? Nie wiem, co zrobić. Wesele za miesiąc, więc mogłabym je do tego momentu oszczędzać.

Czy nie wyjdzie na to, że olałam ślub, skoro nawet nie zainwestowałam w nowe buty? Czy nie będzie to wyglądało żenująco, skoro panna młoda i wielu gości widziało już te buty na moich nogach? Mnie na buty stać, tylko nie mogę znaleźć odpowiednich...

Doradźcie mi, proszę.

Ewelina

23 % tak
77 % nie

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 20:57
Kobieto, nie zastanawiaj się tylko idź w nich, jeśli nie są zniszczone. Będą rozchodzone i wygodne, nie obetra cię.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 13:51
eee dziewczyno ty tak na serio?? nie widzialam glupszego problemu na tej stronie...o ile te buty nie sa zniszczone i zdarte to myslisz ze ktokolwiek zwroci na to uwage?! nie wypada bo co??
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 09:46
nawet do głowy by mi to nie przyszło, że mogły by nie pasować. Panna młoda - może ona by miała dylemat. Ale tak to na luzie :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie