Czy założyć na ślub suknię, która nikomu się nie podoba? Anka

Czy założyć na ślub suknię, która nikomu się nie podoba? Anka
07.04.2018

W czerwcu tego roku biorę ślub. Ma być bajkowo, wynajęliśmy piękną salę, fajny zespół, w kościele będą świeże kwiaty i Ave Maria. Dokładnie tak jak to sobie wymarzyłam.

Jestem właśnie na etapie szukania sukni i przyszedł mi do głowy całkiem szalony pomysł. Kreacja w kremowym odcieniu z dużą ilością bordowych akcentów. W zasadzie bordowe są rękawiczki (sięgają za łokieć), pelerynka na ramiona i połowa spódnicy na kole. Jest też trochę bordowej koronki i różyczek.

Wyglądam w tej sukni pięknie, od razu się w niej zakochałam. Niestety, zdania nie podziela moja mama i dwie siostry. 

Uważają, że to zbyt kontrowersyjny pomysł i powinnam iść do ślubu w bieli. Myślę za to, że bordo mogłoby przypaść do gustu mojemu narzeczonemu, ale przecież on nie powinien wcześniej widzieć sukni.

I jestem w kropce. Najbliższe mi osoby, w których intencje wierzę, odradzają mi taką kreację. Ja jednak rozmyślam o niej całe dnie i noce. Podoba mi się!

Uważacie, że to zbyt odważna opcja? Pomocy...

Anka

62 % tak
38 % nie

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.04.2018 12:33
ważne że tobie się podoba-to samo jest z urządzaniem mieszkania-urządzamy w kolorach i stylach jakie nam się podobają a nie innym
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2018 15:20
to Twoj dzien i to Ty masz sie dobrze czuc w tej sukni. Aczkolwiek z opisu to sukienka wyglada tandetnie..rekawiczki i bolerko w czerwcU??
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2018 11:29
To Twój ślub, nie innych Ty masz czuć się pięknie, swobodnie i w tym na co masz ochote co Ci się podoba w tym idz. To Twoj dzien
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2018 09:53
Nie umiem sobie wyobrazić tej sukni, brzmi jak chaos... Rękawiczki, pelerynka, koło, różyczki, koronka... No nie umiem tego poskładać w całość. Ale prawda taka, że ty się powinnaś dobrze czuć. Jeśli innym się też podobasz w niej a jedynym problemem jest kolor, to nie ma problemu tak naprawdę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2018 08:40
a przepraszam bardzo to Ty bierzesz ślub czy Twoja siostra/ matka?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo