Tiara zamiast welonu na głowie panny młodej. Dobry pomysł?

Tiara zamiast welonu na głowie panny młodej. Dobry pomysł?
06.04.2018

Sprawa niby nie dotyczy mnie, ale koleżanka poprosiła mnie o opinię. Nie za bardzo wiem, co jej doradzić, bo pomysł wydaje mi się kontrowersyjny... Otóż, ona w czerwcu bierze ślub i zapytała, co myślę o tym, żeby założyła sobie na głowę tiarę. Wiecie o co chodzi – taka mała „korona” na opasce.

Najpierw zgłupiałam, bo pierwsze słyszę, żeby pochodziła z rodziny królewskiej, ale potem zrozumiałam, że to dość popularny dodatek. Zakładasz coś takiego i od razu wyglądasz jak księżniczka. Trochę mi to do niej nie pasuje, ale przymierzyła i naprawdę dobrze z czymś takim wygląda.

Tylko, czy to na pewno pasuje do ślubu? Nie wygląda to zbyt pompatycznie i groteskowo?

Na pewno zwróci na siebie uwagę i nie wszyscy to dobrze odbiorą. Pewnie pojawiają się opinie, że pozuje na bogaczkę i arystokratkę, a przecież to zwykła dziewczyna z osiedla. Z tego powodu radziłam jej się wstrzymać. Ale z drugiej strony... Każda z nas chce wyglądać w takim dniu wyjątkowo, prawie jak księżniczka. Tiara to przecież atrybut kogoś takiego.

Przejrzałam zdjęcia w Internecie, myślę nad tym tematem i nie wiem co jej więcej powiedzieć. Dlatego proszę Was o opinię – czy taki dodatek ją ośmieszy? A może doda jej klasy i wreszcie będzie to coś oryginalnego?

Ona ufa moim opiniom i chciałabym jej wreszcie powiedzieć, czy to dobry pomysł.

K.

69 % tak
31 % nie

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.08.2018 00:28
suknia ślubna i welon to też kicz w czystej postaci więc rzucanie się na tiarę czy inne opaski to trochę hipokryzja :P
odpowiedz
Lena (Ocena: 5) 06.04.2018 17:29
Oczywiście że pasuje :) to częsty dodatek :) teraz wszystkie zgrywają dziewice w wiankach, to ona przynajmniej będzie się wyróżniać:)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2018 17:01
jedna mają wianki, a nie są rusałkami, więc nie-księżniczka może mieć koronę ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2018 09:27
wszystko zalezy od sukienki,makijazu, fryzury itd..o ile ta tiara nie bedzie ogromna tylko delikatna i skromna to moze wygladac slicznie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2018 09:11
Jak dla mnie tandeta, ale nie h sobie robi co chce...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo