Zrobiłam mu dobrze ręką. Czy powinnam się z tego wyspowiadać? Angelika

Zrobiłam mu dobrze ręką. Czy powinnam się z tego wyspowiadać? Angelika
29.03.2018

Chcę się wyspowiadać jeszcze przed Wielkanocą. Zaczęłam rachunek sumienia, ale utknęłam w martwym punkcie. Mam dylemat, czy to co zrobiłam jest grzechem, czy nie. Chodzi o moje życie uczuciowe, a chyba bardziej seksualne. Cały czas czekam na tego jedynego i nigdy się nie kochałam z chłopakiem, ale ostatnio pozwoliłam sobie na coś więcej. Nie wiem czy można to uznać za seks przed ślubem, skoro do żadnego seksu nie doszło.

Przytulaliśmy się do siebie, były pocałunki, od dotykał mnie dłonią tu i tam. W pewnym momencie poprosił, żebym ja też go chwyciła. Same wiecie za co. Zaczęłam nim delikatnie poruszać i po chwili zrobiło się mokro. Wstyd mi trochę o tym mówić, ale doszło do masturbacji i wytrysku. Do niczego więcej nie, bo ja naprawdę chcę z tym zaczekać na tego jedynego. Jeszcze nie wiem, czy to ten.

 

Do spowiedzi podchodzę bardzo poważnie, więc wypadałoby wyznać uczciwie wszystkie swoje przewinienia. I teraz mam kłopot, czy to był grzech, czy nie. Nigdzie raczej nie jest napisane, że nie można się dotykać. Chyba, że ja coś źle rozumiem. Z drugiej strony sama wiem, że zrobiłam coś bardzo nieprzyzwoitego. Pierwszy raz mi się to zdarzyło. Więc może jednak zgrzeszyłam? A jeśli tak, to juz naprawdę nie wiem, jak mam o tym powiedzieć księdzu.

Jakich słów użyć? „Zrobiłam mu to ręką”? „Sprawiłam mu przyjemność”? „Doprowadziłam go do orgazmu”? Głupio to wszystko brzmi i byłoby mi wstyd takie rzeczy wygadywać w konfesjonale.

Proszę o pomoc, jeśli spowiadałyście się kiedyś z czegoś takiego.

Angelika

49 % tak
51 % nie

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 29.03.2018 13:21
niby xxi wiek a jakby xiv :( jprd chyba naprawdę żyję w Katolandzie X|
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.03.2018 10:12
Buhahahaha tak opowiadanie o swoim życiu intymnym starym dziadom w sutannach jest jak najbardziej normalne...XD
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 29.03.2018 07:51
O, tak, tak! Wejdź do konfesjonału i zademonstruj księdzu. Zrób mu dobrze pod sutanną. Ha, ha, ha!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.03.2018 05:22
Oczywiście, że to grzech. Chyba nie uważałaś na religii skoro masz co do tego wątpliwości. Nie krępuj się, ksiądz to tylko łącznik z Bogiem, a Bóg przecież już widział sam jak to robisz. Normalnie powiedz co mu robiłaś i nie zapomnij jeszcze o tym co on robił tobie. Popieram także komentarz niżej, że jeśli coś będzie niezrozumiałe to najlepiej zademonstrować jak to było księdzu żeby nie było żadnych wątpliwości.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.03.2018 00:10
Pokaż księdzu, tak będzie najlepiej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo