Czy powinnam zrobić TO pierwszy raz przy świetle? Agata

Czy powinnam zrobić TO pierwszy raz przy świetle? Agata
06.03.2018

 Nie należę do najszczuplejszych osób. Jakaś strasznie gruba nie jestem, ale mam trochę ciałka. Ogólnie lubię siebie, choć wiem, że mogłabym trochę schudnąć. Może to się kiedyś uda, ale póki co trzeba jakoś żyć. Jestem młodą kobietą i nie ukrywam, że lubię seks, ale tylko i wyłącznie na swoich warunkach. Jeden jest podstawowy i niezmienny od zawsze - kocham się tylko po ciemku.

Z tego wynika, że chyba nie do końca akceptuję swoje ciało. I pewnie coś w tym jest. A może wynika to z czegoś innego? Nie wiem. Po prostu nie wyobrażam sobie, żeby w trakcie facet mógł mnie ze szczegółami oglądać. Podejrzewam, że nie wyglądam wtedy najpiękniej na świecie.

 

Ostatnio dużo o tym myślę i chciałabym się wreszcie przełamać. Myślę, że byłby to dla mnie przełom. Może pozbyłabym się kompleksów? Ale od razu przychodzi mi też do głowy czarny scenariusz, że partner zobaczy wszystko dokładnie i się rozmyśli. „Nie, z taką kluchą nie chcę tego robić” i wszystko mu opadnie. Wiem, że mało która z nas jest modelką, ale strach jest silniejszy ode mnie.

Myślicie, że powinnam spróbować? Zdradźcie mi, jak przełamać strach. Po ciemku jestem dość spontaniczna i niczego się nie boję, ale przy świetle może mnie sparaliżować. A wtedy nie dość, że będę wyglądała brzydko, to jeszcze partner sobie pomyśli, jakie ze mnie drewno.

Agata

75 % tak
25 % nie

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.03.2018 15:25
Myślisz że Twój partner naprawdę nie ma pojęcia z czym ma do czynienia skoro jest ciemno? ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.03.2018 14:16
Jak jesteś kluchą to i brak światła tego nie zmieni
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.03.2018 13:22
Dla mnie, jeśli ktoś chce się kochać tylko po ciemku, bo się wstydzi nie jest w ogóle gotowy psychicznie do seksu. Co to za atrakcja nie widzieć drugiej osoby? Dajcie spokój.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.03.2018 08:44
W blasku świec najlepiej :D Albo czerwone, mocno przytłumione światło - jakoś tak ośmiela.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.03.2018 00:45
Jak wy to robicie po ciemku? Gdy raz spróbowałam, bo nie chciało mi się wstawać i włączać światła to dostałam głowa męża po zębach. Przecież po ciemku to niewykonalne.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo