Czy takie owłosienie intymne to powód do wstydu? Anna, 18 l.

15.02.2018

Mam delikatny problem, który kiedyś w ogóle mnie nie ruszał, ale teraz nie mogę przestać o tym myśleć. Jestem z chłopakiem, chyba już na poważnie. Trochę to trwa, mamy 18 lat i pewnie dojdzie do wiadomo czego. Nie boję się swojego dziewictwa, bólu i tym podobnych rzeczy, bo to przecież normalne. Bardziej przejmuję się tym, czy on będzie chciał w ogóle ze mną być, kiedy zobaczy mnie zupełnie nago.

Niby wszystko jest ze mną w porządku. Jestem w miarę zgrabna, mam odpowiednie kształty tu i tam. Nie w tym rzecz. Wstydzę się tego, co dzieje się pod moją bielizną. Wiadomo, że przycinam włosy łonowe i nie zostawiam ich tam dużo, ale i tak wszystko widać. Chodzi o ich dziwny kolor. Jestem blondynką, a tam mam... rude! Nie wygląda to zbyt fajnie.

Nie mam nic do rudych osób, chociaż mnie się ten kolor w ogóle nie podoba. Gdybym się taka urodziła, to nie byłoby wyjścia, a to inna sytuacja. Na głowie blond, na ciele jasne włoski, a tam ewidentnie rude i po prostu brzydkie. Ciekawe skąd to się w ogóle wzięło. Sama nie potrafię na to spokojnie patrzeć, a co dopiero, kiedy zobaczy je chłopak.

Dla mnie pierwszy raz będzie wystarczającym stresem. Nagość, bliskość i tak dalej. A tutaj jeszcze taki problem, z którym kompletnie nie wiem co zrobić. Nie mogę ich ogolić zupełnie, bo raz zrobiłam i bardzo tego żałowałam. Włosy odrastają w taki sposób, że wrastają się w skórę i chodzę z czerwoną wysypką. Jak je skrócę, to i tak widać ten paskudny kolor. Nie mówcie, że to nic takiego i przesadzam, skoro to dla mnie taki wstyd.

Może to głupie, ale czy włosy w takim miejscu można jakoś zafarbować? Rozjaśnić, przyciemnić, cokolwiek, byle ich rudość tak nie rzucała się w oczy. Można mówić, że powinnam zaakceptować siebie, ale tego nie akceptuję. Wątpię, żeby chłopak też był zachwycony czymś takim.

Już miałam kilka „bliskich” sytuacji, ale robiłam wszystko, żeby do tego nie doszło. Kocham go, chcę tego, ale ten problem mnie paraliżuje. Poradźcie!

Ala

31 % tak
69 % nie

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 08.01.2019 13:21
Złociste owłosienie wzgórka ónowego jest super. Przycinaj, ale nie wygalaj do zera.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.02.2018 03:04
Ramzes jest bardzo chory... Pomożecie? https://zrzutka.pl/dwa4nb
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.02.2018 17:01
Po prostu ogól i już
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.02.2018 16:00
tam to pół biedy, często zdarza się tak, że faceci z bardzo jasnymi blond włosami mają rudy zarost i usilnie go zapuszczają xD
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 15.02.2018 13:41
wiesz do czego służy golarka..?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie