Czy wysłać walentynkę sama do siebie? J., 22 l.

Czy wysłać walentynkę sama do siebie? J., 22 l.
13.02.2018

Nie jestem najbardziej towarzyską osobą na świecie. Szczerze mówiąc, to raczej odludek. Mam kilka koleżanek, nawet kolegę, ale w związku nigdy nie byłam. Trochę słabo, jak na 22 lata. Rodzice się martwią, babcia też, niektórzy się śmieją. Ogólnie nie mam ciśnienia, ale sama zaczynam czuć, że coś tu jest nie tak.

Wpadłam na może głupi pomysł, ale to chyba jedyny sposób, żeby im zamknąć usta. Chcę wysłać sama do siebie walentynkę. Wykorzystam jakąś starą kopertę do mnie ze znaczkiem i pieczątką, ale na niej dorysuję serduszka, do środka włożę kartkę, wsadzę do skrzynki i rodzina będzie myślała, że to od ukochanego.

 

Ja wiem, że mało kto teraz robi takie rzeczy przez tradycyjną pocztę, ale to chyba fajny sposób na odwrócenie uwagi. Niech sobie myślą, że ktoś tam jest i przestaną mnie z tego powodu męczyć. Później będę mogła im ściemniać, że chodzę na randki, a tak naprawdę wyjdę z koleżanką na zakupy albo do parku. Mnie samotność bardzo nie dobija. Raczej to, co ludzie o mnie przez to myślą.

Bez tej walentynki będzie ciężko, bo na słowo mi nie uwierzą. Ale jak zobaczą fizyczny dowód, to może ich w ten sposób uspokoję. Myślicie, że to kupią i dadzą mi spokój?

J.

17 % tak
83 % nie

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.02.2018 16:09
Chcesz być taktowana jak dorosła to zachowuj się jak dorosła. Nie masz faceta i juz. Nikomu nic nie sciemniaj a ta walentynka nic nie zmieni mogą zacząc się tylko dodatkowe pytania od kogo itd
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.02.2018 15:47
Daj sobie spokój bo dopiero wtedy zaczną Ci truć
odpowiedz
La (Ocena: 5) 13.02.2018 13:26
Skoro Ty nie masz ciśnienia, niech inni nie oceniają. Uważam, że to, czy i kiedy będziemy w związku zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Sama mam 22 lata i na poważny związek nigdy się nie zdecydowałam. Okazji było wiele, po prostu czuję, że jeszcze przyjdzie na mnie czas, nigdy nie poczułam TEGO CZEGOŚ. Póki jestem młoda chcę się realizować, spełniać marzenia. Wścibskie ciotki oczywiście dziwią się jak tak mogę. Mogę, bo tak mi dobrze. Po prostu. Nie będę wchodzić w relację na siłę wiedząc że nie jestem tak do końca zainteresowana. To nie fair w stosunku do samej siebie i faceta.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.02.2018 07:55
Niech sobie myślą co chcą. Ja bym tak nie zrobiła trzeba być naprawdę zdesperowanym.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.02.2018 00:56
Ale kumasz, że ta pieczątka na znaczku to datownik?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo