Chłopak zaprosił mnie do kina na Greya. Powinnam się obrazić? Aga

Chłopak zaprosił mnie do kina na Greya. Powinnam się obrazić? Aga
08.02.2018

Powiem szczerze, że nie wiem o co to całe zamieszanie. Nie czytałam żadnej części Greya i nie widziałam poprzednich filmów. Mniej więcej tylko wiem, o co w tym chodzi i dla mnie raczej bez szału. Sama z siebie bym się na to nie wybrała, ale dostałam właśnie zaproszenie.

Chłopak chce iść w walentynki na „Nowe oblicze Greya”. Nie wiem czy to do końca jego pomysł. Pewnie ktoś mu podpowiedział. Ale jest na tyle rozgarnięty, że powinien co nieco o nim wiedzieć. A prawda jest taka, że dla większości to synonim kiczu.

Zastanawiam się, za kogo on mnie ma

 

Bilety kupione i pewnie nie będę miała wyjścia, ale niesmak pozostaje. Nie mógł wybrać czegoś bardziej ambitnego? Myślałam, że zna mój gust. Nie zachwycam się byle czym i lubię sztukę z wyższej półki. Powiedzmy sobie szczerze - Grey czymś takim na pewno nie jest.

Jest mi trochę przykro, że w ogóle przyszło mu to do głowy. Zupełnie tak, jakby miał mnie za jakąś prostaczkę, którą można zadowolić byle czym. Albo za zboczeńca, bo w tym filmie podobno dzieją się obleśne rzeczy.

Wybić mu to z głowy?

Aga

26 % tak
74 % nie

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.02.2018 15:57
Jesteś pusta jak bęben. Facet zaprosił film a ty się na forum pytasz czy masz czuć się obrażona? To sama tego nie wiesz?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2018 07:44
Buahahaha! Który normalny facet pójdzie na taki film, a tym bardziej sam zaproponuje. Znajdź sobie prawdziwego faceta, chyba że macie po 17 lat.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2018 02:46
Myśli, że ten film cię rozgrzeje i potem zaszalejesz z nim w sypialni.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo