Czy znacie kogoś, kto wpadł w czasie pierwszego razu? Anonim

Czy znacie kogoś, kto wpadł w czasie pierwszego razu? Anonim
07.02.2018

Sama to powinnam wiedzieć, ale chyba za bardzo się boję. Jestem zakompleksiona i skryta, więc pewnie nigdy nie będę wiedziała czy to dobry moment. Z jednej strony chciałabym to mieć za sobą, ale jak jest już blisko, to się wycofuję.

Mam 19 lat. Mój chłopak 21. Jesteśmy ze sobą od kilku miesięcy. To mój pierwszy prawdziwy związek. Ja nigdy tego nie robiłam, a on się przyznał, że z poprzednią dziewczyną sypiał. Wydaje mi się, że go kocham. On też mi to mówi. Na nic nigdy nie naciskał i ta decyzja ma należeć tylko do mnie.

Brzmi chyba dobrze, ale cały czas mam wątpliwości. Boję się bólu i wpadki.

Wiem, że można się w miarę skutecznie zabezpieczyć, ale cały czas jest ta myśl - a jak zajdę w ciążę, to co zrobię? Dostałam się na studia i tym się chcę zająć. O zakładaniu rodziny w ogóle nie myślę teraz. Albo, że mi się nie spodoba, on się obrazi i mnie zostawi. Może lepiej zostawić tak, jak jest?

Ale przecież długo tak się nie da. Oboje jesteśmy dorośli i takie rzeczy się robi. Związek to też seks. Czasami jestem w nastroju, że chciałabym to zrobić tu i teraz, ale szybko mi przechodzi. Czy ja jestem aseksualna? A może niezrównoważona psychicznie?

Ciekawa jestem, co Wy o tym myślicie.

Anonim

34 % tak
66 % nie

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.02.2018 19:14
Widać, że dziewczyna do tego nie dorosła
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.02.2018 09:30
Skoro się zastanawiasz to oznacza, że nie jesteś gotowa na seks. Zostaw to i nie myśl o tym. Przyjdzie taka chwila, że będziesz chciała więcej. Nie można się zmuszać, bo potem pozostanie niesmak. Jeśli chodzi o zabezpieczenie, to dobrze założona prezerwatywa powinna zdać egzamin.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.02.2018 03:34
Fakt że masz wątpliwości znaczy że jesteś myślącą osobą. Mnie tak samo możliwość wpadki studzi zapał, więc spokojnie to normalne. Jeśli miałabym zaufać to antykoncepcji takiej jak wkładki hormonalne, bo na tabletkach już sporo znajomych się przejechało. Poza tym nie ufam anty zawierającym estrogen, bo skutki uboczne najprawdopodobniej jednak wystąpią. Wgl jak dla mnie najlepsza jest wazektomia i najmniej inwazyjna, ale to już raczej dla zdecydowanych.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo